Ceny cześci do BMW

Adresy do polecanych stron internetowych na temat BMW i innych ciekawych o tematyce motoryzacyjnej.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
przemek2509
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 lip 2009, 0:40
Seria: E39
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1998
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: olsztyn

Ceny cześci do BMW

Post autor: przemek2509 »

Nie widziałem jeszcze tej stronki na naszym forum jeżeli jest to upraszam administracje o łagodny wymiar kary :mrgreen:

Oryginalne części do naszych bawarek, strona prawie taka jak real.oem z tym, że ceny podane w PLN i to niesamowicie wysokie jak dla mnie
ale co tam może komuś się przyda :D

http://www.bmwstore.pl
Awatar użytkownika
raven_1983
Ekspert
Ekspert
Posty: 2286
Rejestracja: 16 mar 2009, 9:56
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1992
Skrzynia biegów: Automatyczna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceny cześci do BMW

Post autor: raven_1983 »

Co w tych cenach wysokiego?? :roll:

Normalne ceny z ASO.

Zresztą z danych kontaktowych wynika, że ta strona to sklep internetowy działu części z BMW Sikora (ASO i serwis).

Link jest natomiast przydatny z innego względu - w niektórych miejscach ma nowsze rysunki i części względem realoem/bmwfans.
pietrek525
Bywalec
Posty: 187
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:53
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Dolnośląskie
Lokalizacja: Åšwidnica

Re: Ceny cześci do BMW

Post autor: pietrek525 »

Jak to ceny w ASO,normalne jak napisał raven. A link jak najbardziej przydatny.
Adasko
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 10 wrz 2009, 13:31
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525tds
Rocznik: 1996
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Ceny cześci do BMW

Post autor: Adasko »

Najświeższe rysunki to tu KLIK lub bez logowania, która obejmuje starsze modele KLIK oczywiście w obu jest dekoder VIN darmowy :)
Awatar użytkownika
carl0s
Moderator
Moderator
Posty: 980
Rejestracja: 15 wrz 2010, 7:36
Seria: E46
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2000
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ceny cześci do BMW

Post autor: carl0s »

Czy ja wiem czy takie wysokie te ceny?

Na przykładzie - komplet tulei wahaczy przednich do E36 - 85 PLN. OE BMW. Komplet Lemforder z allegro - 50, z tym, że ten Lemforder może okazać się albo podróbką, albo tak jak mojemu koledze - Hansem Prajsem w pudełku po lemforderach.
Dalej - uszczelka miski olejowej do 318 tds - OE BMW 118 PLN. W Intercars najtańszy szit 90, ale już Elring ponad 120. Gumowe tłumiki sprężyn mcphersonów przód - po 10 pln za sztukę. W intercars w ogóle nie mają pojęcia co to, na allegro jest jakiegoś dziwnego producenta po 20 pln za sztukę. Silentblocki tylnego zawieszenia są po 36 pln - za tyle nie dostaniesz nawet Febi na allegro, co dopiero w Intercars, a tutaj proszę... Osłony klamek, te zintegrowane z uszczelką - zamienników nie ma, za używki w stanie nazwijmy to średnim chcą po 30 pln za sztukę, a tutaj cyk, i za 45 masz nówkę. I można tak wymieniać bez końca.

Ja wiem, że to są pierdoły, ale przecież zazwyczaj to właśnie pierdoły się wymienia, to raz, a dwa, że jak miałbym kupić kota w worku z allegro, albo wręcz jakieś srogie g****, bo "tanio", to chyba wolałbym przesiąść się na nie wiem, wygodne buty. Słowem - za jakość lepiej dopłacić kilka PLN, ale też te ceny jakoś strasznie odstraszające nie są - zwłaszcza patrząc na stosunek cena - jakość.
None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!
Awatar użytkownika
przemek2509
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 15 lip 2009, 0:40
Seria: E39
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1998
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: olsztyn

Re: Ceny cześci do BMW

Post autor: przemek2509 »

Ok koledzy mój błąd faktycznie niektóre części nie odstraszają cenami :roll: ja wpadłem na tę stronkę jak szukałem przedniej piasty z łożyskiem :oops:
w olsztyńskich sklepach usłyszałem ceny od 240,- za OPTIMALA około 350,- FAG myśle że nie najgorsze a tu 890 w detalu 817 po zniżce no to nie dziwcie
się, że mi trochę szczęka opadła :oops:
ODPOWIEDZ