BMW X6M – modyfikacje G-Power

8

Grupa G-Power wprowadziła do swojej oferty pakiet tuningowy dla właścicieli aut BMW X5M oraz X6M

„Seryjne” 4.4 V8 dzięki licznym modyfikacjom, m.in. ingerencja w ECU osiągnęło moc ponad 600HP oraz ponad 700Nm przy 6000rpm. Co ciekawe, przy 2000 rpm mamy już dostępne ponad 520Nm.
Po tych modyfikacjach X6M osiąga „setkę” w około 4,5 sekundy, a do 200km/h rozpędza się w niecałe 16 sekund. Prędkość maksymalna kształtuje się na poziomie 312km/h. Za takie osiągi trzeba jednak słono zapłacić – pakiet G-Powera obejmujący jedynie modyfikacje silnika kosztuje 4.701$.

Modyfikacjom wizualnym uległy zarówno przedni jak i tylny zderzak, które posiadają bardziej agresywne kształty dzięki ogromnym wlotom powietrza, progi, a także dyskretny spojler na tylnej klapie. Do kompletu G-Power oferuje 23 calowe felgi oraz zawieszenie niższe od seryjnego o 30mm. Dodatkowo na zamówienie dostępna jest sportowa kierownica multimedialna G-Power oraz specjalnie zmodyfikowany i przeskalowany licznik, również G-Powera.
23 calowe obręcze wraz z kompletem opon Michelin w rozmiarze 315/25 ZR23 dostępne są już od 8.805$ a nowe zawieszenie wraz ze zmodyfikowanymi elementami nadwozia ponad 6000$

8 komentarzy

 1. Marciino pisze:

  Nie wiem, ani to ładne ani brzydkie, moim zdaniem przesadzone, szczególnie przód. Pozdr.

 2. Jawor pisze:

  Fakt, trochę plastikowe, ale możliwości silnika robią wrażenie.

 3. Jeta pisze:

  a moim zdaniem fajne 🙂 z charakterem 😉 i ten silnik …

 4. papwil pisze:

  nie lubie stylu ala fast and furious… to nie jest pryzpadkiem jakis amerykanski tuner, bo to by wiele wyjasnialo? ten silnik to wolnossacy?

 5. Jeta pisze:

  papwil czytaj uwaznie 😛 Seryjne 4,4 V8 tylko po modyfikacji ECU. Też mi się wydaje ze Amerykańce maczali w tym palce 🙂

 6. Jeta pisze:

  http://www.g-power.de/303.html?&L=1 chyba jednak firma niemiecka z dystrybucją ogólnoświatową 🙂

 7. Davido pisze:

  X6 najlepiej mi sie podoba z wszystkich suv czy tam sav,kolor pasuje do tych „spoilerkow” wolałbym jednak X6 w M-power 8)

 8. Dominik86 pisze:

  mechanicznie ok, ale wizualnie spsuli troche…

Skomentuj

Musisz być zalogowany żeby skomentować.