Znaleziono 46 wyników

autor: jedrek61
04 gru 2012, 7:38
Forum: Ogólne
Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9009

Re: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy

Wymiana odmy i przykręcenie rury przy turbo pomogło bynajmniej Narazie około 2tys km spokoju
autor: jedrek61
04 paź 2012, 14:26
Forum: Ogólne
Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9009

Re: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy

czy te dymienie może być spowodowane uszkodzonym przepływomierzem?(jak traci moc i zaczyna dymić ekonomizer spada w dół odzyskuje moc ekonomizer idzie w górę) ale czy przepływka i dymienie ma coś do siebie?
autor: jedrek61
03 paź 2012, 16:19
Forum: Ogólne
Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9009

Re: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy

jeżeli chodzi o przewody są założone nowe, pierwszy katalizator wycięty( bo brzęczał) , AGR był czyszczony. fakt dużo jest tematów podobnych ale żaden nie odpowiada moim objawom niestety.
autor: jedrek61
02 paź 2012, 10:22
Forum: Ogólne
Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9009

e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy

witam mam problem bmw e46 320d 136km 2001r. przeszukałem całe forum i nie znalazłem nic podobnego. otóż jadąc auto traci moc i zaczyna strasznie kopcić na biało (szaro) że nic nie widać na luzie silnik nie daje rady się wkręcić na obroty zgaszę odczekam z 30 sek i jest ok i po jakimś czasie znów to ...
autor: jedrek61
05 kwie 2012, 7:19
Forum: Ogólne
Temat: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1971

Re: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania

zakuty nowy przewód, przez 5 min wszystko ok i nagle brak wspomagania na niskich obrotach, dopiero od 3500 czuć że coś działa
autor: jedrek61
28 mar 2012, 21:45
Forum: Ogólne
Temat: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1971

Re: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania

chciał bym żeby tak było:) u mnie chyba ktoś już majstrował wcześniej bo jest inna pompa i inny sposób mocowania tego przewodu.
http://img09.allegroimg.pl/photos/orygi ... 87119592_1
autor: jedrek61
28 mar 2012, 8:25
Forum: Ogólne
Temat: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1971

BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania

Witam moje bmw jest z 96r. mam problem otóż po odpalaeniu auta cieknie mi płyn od wspomagania z pod przewódu który się przykręca do pompy wspomagania. Wymieniłem już oring i nic to nie dało ma ktoś jakiś pomysł?
autor: jedrek61
01 gru 2011, 7:42
Forum: Ogólne
Temat: e36 325tds 96r. - uszkodzony wentylator dmuchawy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 850

Re: e36 325tds 96r. - uszkodzony wentylator dmuchawy

Wentylator wymieniłem wbrew pozorom jest to dosyć prosta operacja. u mnie przeszkadza troszkę wiązka przewodów od webasto. jedyne co zajmuje więcej czasu to wykręcenie kolektora ssącego.
autor: jedrek61
01 gru 2011, 7:40
Forum: Ogólne
Temat: [E36] 325TDS - Rzuca kierownicą
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3884

Re: [E36] 325TDS - Rzuca kierownicą

tarcze oddane na reklamacje, miesiąc po założeniu(po reklamacji) i żadnych problemów.
autor: jedrek61
28 paź 2011, 22:34
Forum: Układ paliwowy
Temat: e46 320d 136km dziwne dpalanie ..
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1180

Re: e46 320d 136km dziwne dpalanie ..

może spróbuj założyć zaworek zwrotny na przewodzie zasilającym pompę wtryskową (gdzieś w necie czytałem o podobnym przypadku i to właśnie pomogło)
autor: jedrek61
25 paź 2011, 19:35
Forum: Ogólne
Temat: e46 320d 2001r 136km brak napięcia na świecach
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1714

e46 320d 2001r 136km brak napięcia na świecach

Witam otuż w e46 320d 136km z 2001r, mam nastepujacy problem brak napięcia na przewodach świec żarowych, napięcie na czerwonym przewodzie dochodzacym do sterownika jest 12v, przekaźnik ten (niebieski) nowy z aso wymieniony i napięcia nadal nie ma, po rozebraniu steronika (tego białego niewidać nic ...
autor: jedrek61
21 paź 2011, 10:12
Forum: Ogólne
Temat: e36 325TDS Szarpie podczas przyśpieszania - rozwiązany
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 949

Re: Szarpie podczas przyśpieszania e36 325TDS.

No i problem rozwiązany padnięty przepływomierz.
autor: jedrek61
13 mar 2011, 21:15
Forum: Ogólne
Temat: [E36] 325TDS - Rzuca kierownicą
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3884

Re: Rzuca kierownicą e36 325tds 96r.

Kolego delikatny puls pedała czuje ale tylko czasami. Dodam że tarcze przed przetoczeniem były strasznie krzywe facet który je przetaczał musiał zrobić to 3 razy z jednej strony.
autor: jedrek61
13 mar 2011, 18:15
Forum: Ogólne
Temat: [E36] 325TDS - Rzuca kierownicą
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3884

[E36] 325TDS - Rzuca kierownicą

Witam koledzy mam dylemat zapewne stwierdzicie że temat był poruszany już ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem otóż w moim BMW e36 325 TDS drżała mocno kierownica podczas hamowania (tylko hamowania) od 50km/h w górę poniżej nie, miałem wymieniać tarcze ale jakieś dwa tygodnie temu postanowiłem że ...
autor: jedrek61
22 gru 2010, 9:50
Forum: Ogólne
Temat: e36 TDS 96r. - czasami nie odpala, rozrusznik czy przewody?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1718

e36 TDS 96r. - czasami nie odpala, rozrusznik czy przewody?

Witam od pewnego czasu mam problem taki że raz na 100 razy odpalania dzieje się coś takiego. "wkładam kluczyk do stacyjki załącza się radyjko, panel nawiewu no i chce odpalić silnik i z pod maski słychać takie "pyk" i nic jak by rozrusznik nie reagował ale kontrolki nie przygasają radio gra ...
autor: jedrek61
28 paź 2010, 15:08
Forum: Ogólne
Temat: Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3127

Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.

No i sprawdziłem i ta rolka na napinaczu wydaje dziwne odgłosy. Czyli będzie do wymiany.
autor: jedrek61
28 paź 2010, 13:14
Forum: Ogólne
Temat: Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3127

Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.

Chodzi mi głównie czy jest to tylko wina napinacza czy czegoś jeszcze tylko o to a ze trzeba wymienić to oczywiste
autor: jedrek61
28 paź 2010, 9:25
Forum: Ogólne
Temat: Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3127

Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.

Witam koledzy mam taki problem, otóż dałem wczoraj się przejechać dziewczynie i gdy zawracała się pod domem cofając zgasło jej auto no i oczywiście odpaliła auto od razu i usłyszałem pisk z pod maski, zgasiła szybko samochód i otworzyła maskę, co się okazało pasek był tak luźny ze bez problemu ...
autor: jedrek61
03 paź 2010, 21:29
Forum: Mechanika, blacharka i inne
Temat: e36 325tds - tarcie podczas skręcania
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1583

e36 325tds - tarcie podczas skręcania

Witam koledzy w piątek miałem stłuczkę:( nie z mojej winy jadąc drogą z pierwszeństwem wyjechał na mnie koleś z podwórka i uderzył centralnie w tylne lewe koło. blacharka to pikuś ale jest coś nie tak z hamulcami ponieważ gdyż ostro hamuję nosi mi tyłem:( a druga sprawa to podczas jazdy na radzie ...