Znaleziono 46 wyników
- 12 gru 2012, 5:10
- Forum: Ogólne
- Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9009
Re: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
Zwykła opaska
- 04 gru 2012, 7:38
- Forum: Ogólne
- Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9009
Re: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
Wymiana odmy i przykręcenie rury przy turbo pomogło bynajmniej Narazie około 2tys km spokoju
- 04 paź 2012, 14:26
- Forum: Ogólne
- Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9009
Re: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
czy te dymienie może być spowodowane uszkodzonym przepływomierzem?(jak traci moc i zaczyna dymić ekonomizer spada w dół odzyskuje moc ekonomizer idzie w górę) ale czy przepływka i dymienie ma coś do siebie?
- 03 paź 2012, 16:19
- Forum: Ogólne
- Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9009
Re: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
jeżeli chodzi o przewody są założone nowe, pierwszy katalizator wycięty( bo brzęczał) , AGR był czyszczony. fakt dużo jest tematów podobnych ale żaden nie odpowiada moim objawom niestety.
- 02 paź 2012, 10:22
- Forum: Ogólne
- Temat: e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9009
e46 320d 136km - biały dym i brak mocy podczas jazdy
witam mam problem bmw e46 320d 136km 2001r. przeszukałem całe forum i nie znalazłem nic podobnego. otóż jadąc auto traci moc i zaczyna strasznie kopcić na biało (szaro) że nic nie widać na luzie silnik nie daje rady się wkręcić na obroty zgaszę odczekam z 30 sek i jest ok i po jakimś czasie znów to ...
- 05 kwie 2012, 7:19
- Forum: Ogólne
- Temat: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1971
Re: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
zakuty nowy przewód, przez 5 min wszystko ok i nagle brak wspomagania na niskich obrotach, dopiero od 3500 czuć że coś działa
- 28 mar 2012, 21:45
- Forum: Ogólne
- Temat: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1971
Re: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
chciał bym żeby tak było:) u mnie chyba ktoś już majstrował wcześniej bo jest inna pompa i inny sposób mocowania tego przewodu.
http://img09.allegroimg.pl/photos/orygi ... 87119592_1
http://img09.allegroimg.pl/photos/orygi ... 87119592_1
- 28 mar 2012, 8:25
- Forum: Ogólne
- Temat: BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1971
BMW E36 325tds - cieknący przewód wspomagania
Witam moje bmw jest z 96r. mam problem otóż po odpalaeniu auta cieknie mi płyn od wspomagania z pod przewódu który się przykręca do pompy wspomagania. Wymieniłem już oring i nic to nie dało ma ktoś jakiś pomysł?
- 01 gru 2011, 7:42
- Forum: Ogólne
- Temat: e36 325tds 96r. - uszkodzony wentylator dmuchawy
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 850
Re: e36 325tds 96r. - uszkodzony wentylator dmuchawy
Wentylator wymieniłem wbrew pozorom jest to dosyć prosta operacja. u mnie przeszkadza troszkę wiązka przewodów od webasto. jedyne co zajmuje więcej czasu to wykręcenie kolektora ssącego.
- 01 gru 2011, 7:40
- Forum: Ogólne
- Temat: [E36] 325TDS - Rzuca kierownicą
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 3884
Re: [E36] 325TDS - Rzuca kierownicą
tarcze oddane na reklamacje, miesiąc po założeniu(po reklamacji) i żadnych problemów.
- 28 paź 2011, 22:34
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: e46 320d 136km dziwne dpalanie ..
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1180
Re: e46 320d 136km dziwne dpalanie ..
może spróbuj założyć zaworek zwrotny na przewodzie zasilającym pompę wtryskową (gdzieś w necie czytałem o podobnym przypadku i to właśnie pomogło)
- 25 paź 2011, 19:35
- Forum: Ogólne
- Temat: e46 320d 2001r 136km brak napięcia na świecach
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1714
e46 320d 2001r 136km brak napięcia na świecach
Witam otuż w e46 320d 136km z 2001r, mam nastepujacy problem brak napięcia na przewodach świec żarowych, napięcie na czerwonym przewodzie dochodzacym do sterownika jest 12v, przekaźnik ten (niebieski) nowy z aso wymieniony i napięcia nadal nie ma, po rozebraniu steronika (tego białego niewidać nic ...
- 21 paź 2011, 10:12
- Forum: Ogólne
- Temat: e36 325TDS Szarpie podczas przyśpieszania - rozwiązany
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 949
Re: Szarpie podczas przyśpieszania e36 325TDS.
No i problem rozwiązany padnięty przepływomierz.
- 13 mar 2011, 21:15
- Forum: Ogólne
- Temat: [E36] 325TDS - Rzuca kierownicą
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 3884
Re: Rzuca kierownicą e36 325tds 96r.
Kolego delikatny puls pedała czuje ale tylko czasami. Dodam że tarcze przed przetoczeniem były strasznie krzywe facet który je przetaczał musiał zrobić to 3 razy z jednej strony.
- 13 mar 2011, 18:15
- Forum: Ogólne
- Temat: [E36] 325TDS - Rzuca kierownicą
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 3884
[E36] 325TDS - Rzuca kierownicą
Witam koledzy mam dylemat zapewne stwierdzicie że temat był poruszany już ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem otóż w moim BMW e36 325 TDS drżała mocno kierownica podczas hamowania (tylko hamowania) od 50km/h w górę poniżej nie, miałem wymieniać tarcze ale jakieś dwa tygodnie temu postanowiłem że ...
- 22 gru 2010, 9:50
- Forum: Ogólne
- Temat: e36 TDS 96r. - czasami nie odpala, rozrusznik czy przewody?
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 1718
e36 TDS 96r. - czasami nie odpala, rozrusznik czy przewody?
Witam od pewnego czasu mam problem taki że raz na 100 razy odpalania dzieje się coś takiego. "wkładam kluczyk do stacyjki załącza się radyjko, panel nawiewu no i chce odpalić silnik i z pod maski słychać takie "pyk" i nic jak by rozrusznik nie reagował ale kontrolki nie przygasają radio gra ...
- 28 paź 2010, 15:08
- Forum: Ogólne
- Temat: Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 3127
Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
No i sprawdziłem i ta rolka na napinaczu wydaje dziwne odgłosy. Czyli będzie do wymiany.
- 28 paź 2010, 13:14
- Forum: Ogólne
- Temat: Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 3127
Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
Chodzi mi głównie czy jest to tylko wina napinacza czy czegoś jeszcze tylko o to a ze trzeba wymienić to oczywiste
- 28 paź 2010, 9:25
- Forum: Ogólne
- Temat: Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 3127
Puścił napinacz paska e36 325tds 96r.
Witam koledzy mam taki problem, otóż dałem wczoraj się przejechać dziewczynie i gdy zawracała się pod domem cofając zgasło jej auto no i oczywiście odpaliła auto od razu i usłyszałem pisk z pod maski, zgasiła szybko samochód i otworzyła maskę, co się okazało pasek był tak luźny ze bez problemu ...
- 03 paź 2010, 21:29
- Forum: Mechanika, blacharka i inne
- Temat: e36 325tds - tarcie podczas skręcania
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1583
e36 325tds - tarcie podczas skręcania
Witam koledzy w piątek miałem stłuczkę:( nie z mojej winy jadąc drogą z pierwszeństwem wyjechał na mnie koleś z podwórka i uderzył centralnie w tylne lewe koło. blacharka to pikuś ale jest coś nie tak z hamulcami ponieważ gdyż ostro hamuję nosi mi tyłem:( a druga sprawa to podczas jazdy na radzie ...