Znaleziono 154 wyniki

autor: Pawik83
28 cze 2010, 23:01
Forum: Ogólne
Temat: " Buja silnikiem "
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1114

" Buja silnikiem "

Witam od niedawna mam problem z autkiem mianowicie zaczeło mi bujać silnikiem na wolnych obr słychać tak od czasu do czasu jakby bunia nie chodziła na jeden cyl zdarza się to czasami nie trwa to cały czas osiągi sa takie same nic sie nie zmieniło tylko podczas jazdy na 3 czy 4 biegu przy obr 1500 ...
autor: Pawik83
09 maja 2010, 13:02
Forum: Mechanika, blacharka i inne
Temat: [e34]320D/330D w E34??
Odpowiedzi: 53
Odsłony: 22093

320D/330D w E34??

O tym mówicie ???? wyszstko sie da zrobić ale czy warto i ile to pochłonie $$$ i czasu


Obrazek

Obrazek
autor: Pawik83
15 gru 2009, 21:50
Forum: Ogólne
Temat: Kąty pochylenia kół
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1381

Kąty pochylenia kół

krzysiekm13 pisze:Czy posiadacie jakies dane na ten temat? Jak ma byc z przodu, a jak z tyłu?
jesli chodzi ci o E34 to z tyłu nic sie nie ustawia w tym modelu poza M5 ale tam jest inny zawias
autor: Pawik83
17 lis 2009, 9:43
Forum: Ogólne
Temat: [E36] Telepanie w kabinie podczas hamowania
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1751

suley, mam tak samo na diagnostyce nic nie wykazało , 3 kpl kół zmienionych wywarzonych i dalej prawa strona przy 80-90 telepie
autor: Pawik83
04 lis 2009, 13:28
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 29721

silnik to 525TD czyli słabsza wersja tds-a
luz na kierownicy imbusem w prawą stronę , a potem kontra płaskim kluczem
a koło masz dwumasowe i nie ma mozliwości przejscia na jedno mass
autor: Pawik83
24 paź 2009, 20:35
Forum: Ogólne
Temat: JAK SPRAWDZIĆ tylnie zawieszenie NIVO
Odpowiedzi: 50
Odsłony: 22696

tomek-tarnow, prawdopodobnie amortyzator pada
autor: Pawik83
22 paź 2009, 23:32
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kombi biały kierunek tył
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3991

Jeta, ja tez wysłałem meila bonie mogę sie dodzwonić
autor: Pawik83
21 paź 2009, 23:40
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kombi biały kierunek tył
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3991

[E34] Kombi biały kierunek tył

http://moto.allegro.pl/item790958054_la ... _nowe.html

ciekawe czy gość posiada faktycznie lampy do kombi z białym kierunkiem , czy poprostu nie wie ze się róznią przed chwilką znalazłem tą aukcję
autor: Pawik83
26 wrz 2009, 17:18
Forum: Ogólne
Temat: Ma ktos schemat zeby zrobic krzyze black hella???
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1343

Dawit000,

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=GS-jyLGwWHs

a zeby mieć wymiar zrób sobie szablon , ja tak robiłem i jest gitarra
autor: Pawik83
05 wrz 2009, 0:37
Forum: Spalanie i paliwa
Temat: Jaka stacja oferuje najlepsze paliwa do naszych TDSów?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 44138

only shell & lotos dynamic
autor: Pawik83
04 wrz 2009, 13:06
Forum: Ogólne
Temat: E34 525tds - sportowy wydech w TDS, jaki, co zmieniać?
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 22585

Bociek, ja mam kata (tzn puszke po nim) ale przebitego , pustego w środku nic niemam jezdze tak juz 2 lata i nic negatywnego nie zauwazyłem a jak przyjedziesz z zlocik to posłuchasz jak to chodzi bez kata
autor: Pawik83
04 wrz 2009, 12:29
Forum: Ogólne
Temat: E34 525tds - sportowy wydech w TDS, jaki, co zmieniać?
Odpowiedzi: 78
Odsłony: 22585

chce tylko powiedziec ze policja niedługo bedzie miała sprzęt do badania decybeli naszych tłumników

hehe niezle co robi sie jak na zachodzie
autor: Pawik83
25 lip 2009, 0:51
Forum: Ogólne
Temat: BMW e34 525tds przerywanie pracy silnika kopcenie
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1164

krisskk, spróbuj na początek zaslepić EGR
autor: Pawik83
18 lip 2009, 11:48
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: Diagnoza błędów
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3300

rexman, albo poprostu nie masz zadnych błedów wtedy poprostu raz mrugnie ci kontrolka od wtrysku
autor: Pawik83
17 lip 2009, 18:44
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: Diagnoza błędów
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 3300

ja mam 95 i tez działa rexman,
autor: Pawik83
29 cze 2009, 21:42
Forum: Ogólne
Temat: [E34] płyn chłodniczy się gotuje a olej jest zimny !!!
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1936

dwdamian, głowica sie kłania
trzeba było kupić urzywaną z gwarancją rozruchową , teraz bedzesz miał własnie takie cyrki
autor: Pawik83
29 cze 2009, 15:56
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: [E34] kasowany przebieg dzienny po wyłączeniu auta
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3158

Licek, mozesz zrobić zdjęcia i pokazać o który dokładnie tranzystor chodzi ??

z tym ze ja u siebie zmieniałem licznik od kolegi ale zostawiłem swoją kość pamięci i tez sie kasowało dziwne troche
autor: Pawik83
26 cze 2009, 15:07
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: [E34] kasowany przebieg dzienny po wyłączeniu auta
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3158

Raven pisze:To jak to w końcu jest ? Czy w E34 są baterie (akumulatory) podtrzymujące pamięć czy nie ?
było tak do któregoś roku a którego ci nie powiem ja mam 95 i nie mam baterii
autor: Pawik83
26 cze 2009, 8:41
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: [E34] kasowany przebieg dzienny po wyłączeniu auta
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3158

Licek pisze:wiem że muszę wymienić prawdopodobnie 2 kondensatory
to nic nie da u mnie mam to samo i stanełem przy kosci eprom która jest w zegarach

przekładałem ją do innych zegarów i było to samo

jutro ma do mnie podjechac koleś z komputerem to dam ci znac czy coś zdziałalismy
autor: Pawik83
30 maja 2009, 10:55
Forum: Ogólne
Temat: [E39] spawanie głowicy 2.5 tds Pilne!!!
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 2928

Kupiłem używaną (uzbrojoną) z gwarancją rozruchową. Firma znana i szanowana w Łodzi. (dziś nie pamiętam nazwy, bo minęło 5 lat). Po zamontowaniu mechanik nakleił swoją (ze znakiem) nalepkę termiczną. Jeśli przegrzeję silnik, ona zmienia kolor i mechanik nie bierze odpowiedzialności za to co się po ...