Znaleziono 154 wyniki
- 28 cze 2010, 23:01
- Forum: Ogólne
- Temat: " Buja silnikiem "
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1114
" Buja silnikiem "
Witam od niedawna mam problem z autkiem mianowicie zaczeło mi bujać silnikiem na wolnych obr słychać tak od czasu do czasu jakby bunia nie chodziła na jeden cyl zdarza się to czasami nie trwa to cały czas osiągi sa takie same nic sie nie zmieniło tylko podczas jazdy na 3 czy 4 biegu przy obr 1500 ...
- 09 maja 2010, 13:02
- Forum: Mechanika, blacharka i inne
- Temat: [e34]320D/330D w E34??
- Odpowiedzi: 53
- Odsłony: 22093
- 15 gru 2009, 21:50
- Forum: Ogólne
- Temat: Kąty pochylenia kół
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1381
Kąty pochylenia kół
jesli chodzi ci o E34 to z tyłu nic sie nie ustawia w tym modelu poza M5 ale tam jest inny zawiaskrzysiekm13 pisze:Czy posiadacie jakies dane na ten temat? Jak ma byc z przodu, a jak z tyłu?
- 17 lis 2009, 9:43
- Forum: Ogólne
- Temat: [E36] Telepanie w kabinie podczas hamowania
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1751
- 04 lis 2009, 13:28
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 29721
- 24 paź 2009, 20:35
- Forum: Ogólne
- Temat: JAK SPRAWDZIĆ tylnie zawieszenie NIVO
- Odpowiedzi: 50
- Odsłony: 22696
- 22 paź 2009, 23:32
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kombi biały kierunek tył
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3991
- 21 paź 2009, 23:40
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kombi biały kierunek tył
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3991
[E34] Kombi biały kierunek tył
http://moto.allegro.pl/item790958054_la ... _nowe.html
ciekawe czy gość posiada faktycznie lampy do kombi z białym kierunkiem , czy poprostu nie wie ze się róznią przed chwilką znalazłem tą aukcję
ciekawe czy gość posiada faktycznie lampy do kombi z białym kierunkiem , czy poprostu nie wie ze się róznią przed chwilką znalazłem tą aukcję
- 26 wrz 2009, 17:18
- Forum: Ogólne
- Temat: Ma ktos schemat zeby zrobic krzyze black hella???
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1343
Dawit000,
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=GS-jyLGwWHs
a zeby mieć wymiar zrób sobie szablon , ja tak robiłem i jest gitarra
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=GS-jyLGwWHs
a zeby mieć wymiar zrób sobie szablon , ja tak robiłem i jest gitarra
- 05 wrz 2009, 0:37
- Forum: Spalanie i paliwa
- Temat: Jaka stacja oferuje najlepsze paliwa do naszych TDSów?
- Odpowiedzi: 51
- Odsłony: 44138
- 04 wrz 2009, 13:06
- Forum: Ogólne
- Temat: E34 525tds - sportowy wydech w TDS, jaki, co zmieniać?
- Odpowiedzi: 78
- Odsłony: 22585
- 04 wrz 2009, 12:29
- Forum: Ogólne
- Temat: E34 525tds - sportowy wydech w TDS, jaki, co zmieniać?
- Odpowiedzi: 78
- Odsłony: 22585
- 25 lip 2009, 0:51
- Forum: Ogólne
- Temat: BMW e34 525tds przerywanie pracy silnika kopcenie
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1164
- 18 lip 2009, 11:48
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Diagnoza błędów
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 3300
- 17 lip 2009, 18:44
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Diagnoza błędów
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 3300
- 29 cze 2009, 21:42
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] płyn chłodniczy się gotuje a olej jest zimny !!!
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1936
- 29 cze 2009, 15:56
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E34] kasowany przebieg dzienny po wyłączeniu auta
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 3158
- 26 cze 2009, 15:07
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E34] kasowany przebieg dzienny po wyłączeniu auta
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 3158
- 26 cze 2009, 8:41
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E34] kasowany przebieg dzienny po wyłączeniu auta
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 3158
- 30 maja 2009, 10:55
- Forum: Ogólne
- Temat: [E39] spawanie głowicy 2.5 tds Pilne!!!
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2928
Kupiłem używaną (uzbrojoną) z gwarancją rozruchową. Firma znana i szanowana w Łodzi. (dziś nie pamiętam nazwy, bo minęło 5 lat). Po zamontowaniu mechanik nakleił swoją (ze znakiem) nalepkę termiczną. Jeśli przegrzeję silnik, ona zmienia kolor i mechanik nie bierze odpowiedzialności za to co się po ...

