Znaleziono 3 wyniki

autor: RIKER
09 cze 2009, 16:03
Forum: Ogólne
Temat: [E39] Szpera i ASC
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2445

rudesmen ma rację standardem w e 39 jest samo ASC. :razz:
autor: RIKER
06 cze 2009, 19:40
Forum: Turbo
Temat: turbo dziura
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 10872

Thx za odpowiedź ale sprecyzuj proszę pod którą obudową?
autor: RIKER
06 cze 2009, 13:54
Forum: Turbo
Temat: turbo dziura
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 10872

a gdzie znajduje sie przepływka w e39?