Znaleziono 8 wyników

autor: Rapik
24 lip 2009, 17:58
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Jak wymienić górne mocowanie amortyzatora - tył ?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 887

[E34] Jak wymienić górne mocowanie amortyzatora - tył ?

Witam.
Otóż pytanie jak w temacie :
Jak wymienić górne mocowanie amortyzatora tylnego ?
Mam już nową część, wystarczy przełożyć. Kanapa już zdjęta, dostęp od góry jest.
Pozdrawiam.
autor: Rapik
10 lip 2009, 13:35
Forum: Części
Temat: PARTNER FORUM: Chiptuning silników BMW
Odpowiedzi: 561
Odsłony: 550912

Witam.
Bagor, posiadam E34 2,5TDS. Po podpięciu komputera, znajomy mechanik stwierdził że turbo jest w bardzo dobrym stanie.
Chciałbym zamówić chip który da maxymalny przyrost mocy.
Jaka będzie cena i na ile dodatkowy KM mogę liczyć ?
autor: Rapik
18 cze 2009, 23:22
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 9833

To nie skrzynia, ewidentnie brak jej mocy ze strony silnika / elektroniki.
autor: Rapik
18 cze 2009, 20:37
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 9833

Filtr paliwa założony nowy. Jak sprawdzić listwę wtryskową i pompę paliwa ?
Czy ma to może jakiś związek z huczącym wisko ? Zamówiłem już nowe.
Mówię tu np. o wyprzedzaniu na trasie, skrzynia w trybie SPORT.
Samochód wręcz zwalnia przy tych 4.500 i nie chce przerzucić biegu i przyspieszać.
autor: Rapik
18 cze 2009, 17:31
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 9833

Ogólnie chodzi o to że zaczyna się mulić, ma może z 60% swojej mocy. Co to może być .. ?
autor: Rapik
18 cze 2009, 16:56
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 9833

[E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM

Witam
Dziś wymieniłem w mojej E34 cieknący wtryskiwacz. Teraz już wszystko ok.
Lecz nadal pozostał problem braku mocy. Auto odpala za pierwszym razem, nie ma żadnych problemów, nie kopci itd. Jedynie przy 4.500 staje sie mułowate - przestaje ciągnąć. Zaślepiłem zawór EGR ale jest to samo. Wężyk pod ...
autor: Rapik
17 cze 2009, 14:16
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Cieknący drugi wtryskiwacz
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1011

[E34] Cieknący drugi wtryskiwacz

Witam.
Mam problem w mojej E34. Mianowicie cieknie mi paliwo z drugiego wtryskiwacza (drugi od strony przodu auta, następny wtryskiwacz jest sterującym).
Dziś zamierzam się za to zabrać, kolega ma takie wtryskiwacze. Czy należy go tylko wykręcić i wkręcić nowy? Na coś trzeba zwrócić szczególną uwagę?
autor: Rapik
14 cze 2009, 19:26
Forum: Ogólne
Temat: [E34] BMW bardzo mułowate ..
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 880

[E34] BMW bardzo mułowate ..

Witam.
Dziś zakupiłem 525TDS E34. Autko w ogólnym stanie bdb, silnik suchutki.
Jednak dość mułowaty - nie chce ciągnąć za bardzo. Sprzedawca twierdzi że to filtr paliwa.
Zamówiłem go już. Czy jednak to będzie to ? Co jeszcze można podejrzewać o brak pełnej mocy ?
Pozdrawiam.