Witam.
Otóż pytanie jak w temacie :
Jak wymienić górne mocowanie amortyzatora tylnego ?
Mam już nową część, wystarczy przełożyć. Kanapa już zdjęta, dostęp od góry jest.
Pozdrawiam.
Znaleziono 8 wyników
- 24 lip 2009, 17:58
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Jak wymienić górne mocowanie amortyzatora - tył ?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 887
- 10 lip 2009, 13:35
- Forum: Części
- Temat: PARTNER FORUM: Chiptuning silników BMW
- Odpowiedzi: 561
- Odsłony: 550912
- 18 cze 2009, 23:22
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 9833
- 18 cze 2009, 20:37
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 9833
- 18 cze 2009, 17:31
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 9833
- 18 cze 2009, 16:56
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 9833
[E34] Przestaje ciągnać przy 4.500-5.000RPM
Witam
Dziś wymieniłem w mojej E34 cieknący wtryskiwacz. Teraz już wszystko ok.
Lecz nadal pozostał problem braku mocy. Auto odpala za pierwszym razem, nie ma żadnych problemów, nie kopci itd. Jedynie przy 4.500 staje sie mułowate - przestaje ciągnąć. Zaślepiłem zawór EGR ale jest to samo. Wężyk pod ...
Dziś wymieniłem w mojej E34 cieknący wtryskiwacz. Teraz już wszystko ok.
Lecz nadal pozostał problem braku mocy. Auto odpala za pierwszym razem, nie ma żadnych problemów, nie kopci itd. Jedynie przy 4.500 staje sie mułowate - przestaje ciągnąć. Zaślepiłem zawór EGR ale jest to samo. Wężyk pod ...
- 17 cze 2009, 14:16
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Cieknący drugi wtryskiwacz
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1011
[E34] Cieknący drugi wtryskiwacz
Witam.
Mam problem w mojej E34. Mianowicie cieknie mi paliwo z drugiego wtryskiwacza (drugi od strony przodu auta, następny wtryskiwacz jest sterującym).
Dziś zamierzam się za to zabrać, kolega ma takie wtryskiwacze. Czy należy go tylko wykręcić i wkręcić nowy? Na coś trzeba zwrócić szczególną uwagę?
Mam problem w mojej E34. Mianowicie cieknie mi paliwo z drugiego wtryskiwacza (drugi od strony przodu auta, następny wtryskiwacz jest sterującym).
Dziś zamierzam się za to zabrać, kolega ma takie wtryskiwacze. Czy należy go tylko wykręcić i wkręcić nowy? Na coś trzeba zwrócić szczególną uwagę?
- 14 cze 2009, 19:26
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] BMW bardzo mułowate ..
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 880
[E34] BMW bardzo mułowate ..
Witam.
Dziś zakupiłem 525TDS E34. Autko w ogólnym stanie bdb, silnik suchutki.
Jednak dość mułowaty - nie chce ciągnąć za bardzo. Sprzedawca twierdzi że to filtr paliwa.
Zamówiłem go już. Czy jednak to będzie to ? Co jeszcze można podejrzewać o brak pełnej mocy ?
Pozdrawiam.
Dziś zakupiłem 525TDS E34. Autko w ogólnym stanie bdb, silnik suchutki.
Jednak dość mułowaty - nie chce ciągnąć za bardzo. Sprzedawca twierdzi że to filtr paliwa.
Zamówiłem go już. Czy jednak to będzie to ? Co jeszcze można podejrzewać o brak pełnej mocy ?
Pozdrawiam.