Znaleziono 2 wyniki
- 11 lis 2010, 18:14
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E-36 318tds pali się kontrolka od poduszki na kierownicy
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 894
E-36 318tds pali się kontrolka od poduszki na kierownicy
A czy ta wersja nie posiada jakichś mat pod siedzeniem pasażera bo słyszałem o takich matach?
- 06 lis 2010, 15:32
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E-36 318tds pali się kontrolka od poduszki na kierownicy
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 894
E-36 318tds pali się kontrolka od poduszki na kierownicy
Witam.
Mam problem ponieważ jakiś czas temu plakowałem kierownicę w mojej becie a po zapaleniu jej zaczeła palić się kontrolka od poduszki powietrznej . Po zapaleniu zaplonu gaśnie ona na sekundę ale zaraz znowu się zapala. Czy natrafiłem tym plakiem na jakiś czujnik w kierownicy ?
Proszę o pomoc.
Mam problem ponieważ jakiś czas temu plakowałem kierownicę w mojej becie a po zapaleniu jej zaczeła palić się kontrolka od poduszki powietrznej . Po zapaleniu zaplonu gaśnie ona na sekundę ale zaraz znowu się zapala. Czy natrafiłem tym plakiem na jakiś czujnik w kierownicy ?
Proszę o pomoc.