Znaleziono 1 wynik
- 02 sie 2009, 14:25
- Forum: Turbo
- Temat: Problemy z Turbiną w e39 525 TDS
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 4690
Problemy z Turbiną w e39 525 TDS
Witam.Wracałem z wakacji moim Bmw i nagle zaczeło mi sie wyłączac turbo.Raz działa dobze raz wcale.Moze ktos sie z tym spotkał?W poniedziałek wybieram sie do warsztatu moze ktos poleci jakis warsztat w poblizu sosnowca lub cos podpowie.Dzieki