Znaleziono 166 wyników
- 15 gru 2009, 9:11
- Forum: Ogólne
- Temat: Mocniejsze sprzegło do bmw 318 tds
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1550
Mocniejsze sprzegło do bmw 318 tds
Ja mam założone seryjne sprzeglo, LUKa - zrobilem na nim juz 50 tys, km, z chipem i niekiedy strzelaniem ze sprzegla zeby samochod bokiem postawic i nic sie nie dzieje, nie slizga sie itp.
- 11 lis 2009, 10:22
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [E36] Jaki mam wlac olej przy przeb. 210tys.km??
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 3622
- 10 lis 2009, 11:06
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: [TDS] e36 ? e34 ? jakies inne ?
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 7073
- 09 lis 2009, 16:27
- Forum: Spalanie i paliwa
- Temat: SPALANIE A CHIP TUNING
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 30962
- 09 lis 2009, 16:21
- Forum: Ogólne
- Temat: Wymiana łożysk kół w e36
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 9922
- 05 lis 2009, 10:23
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E36] Zmiana przebiegu po wymianie zegarów !!!
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 3970
- 05 lis 2009, 10:22
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Interfejs BMW pod Carsoft 6.5
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 11189
- 30 paź 2009, 9:56
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Co to właściwie jest?? Chip box czy coś innego??
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 2248
- 27 paź 2009, 15:56
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Co to właściwie jest?? Chip box czy coś innego??
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 2248
- 27 paź 2009, 15:50
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Interfejs BMW pod Carsoft 6.5
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 11189
- 21 wrz 2009, 15:23
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] cięzko wkręca się na obroty
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2831
- 15 wrz 2009, 13:23
- Forum: Mechanika, blacharka i inne
- Temat: E36 - Wygłuszenie bagażnika
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2466
- 14 wrz 2009, 15:10
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E39] wentylator dmuchawa nie działa proszę o pomoc
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1566
- 14 wrz 2009, 15:07
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E36] POMOCY - Zegary wariuja?!
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 3061
- 14 wrz 2009, 15:05
- Forum: Mechanika, blacharka i inne
- Temat: E36 - Wygłuszenie bagażnika
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2466
- 12 wrz 2009, 12:54
- Forum: Ogólne
- Temat: Pomocy duzy problem z tylnim zawieszeniem !!!!
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 2030
- 12 wrz 2009, 12:53
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E36] POMOCY - Zegary wariuja?!
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 3061
- 12 wrz 2009, 12:00
- Forum: Mechanika, blacharka i inne
- Temat: E36 - Wygłuszenie bagażnika
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2466
E36 - Wygłuszenie bagażnika
Mam takie pytanie, od jakiegoś czasu zmagam się z drgająca tablicą rejestracyjną. Próbowałem ja przyklejać itp, ale ostatnio ja odkręciłem całkiem z ramką a klapa dalej trzeszczył. Myślicie, że da coś wyklejenie tylnej klapy matami wygłuszającymi?
- 23 lip 2009, 15:12
- Forum: Turbo
- Temat: turbo sie zawiesza
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 5988
- 15 cze 2009, 15:56
- Forum: Turbo
- Temat: Najgorszy scenariusz- Turbo padło
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 5481