jutro zamieszcze zdjęcia
i powiecie który z którym
z góry dzięki
Znaleziono 2 wyniki
- 28 cze 2008, 18:24
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: odpalenie bmw 318 tds
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2027
- 28 cze 2008, 10:46
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: odpalenie bmw 318 tds
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2027
odpalenie bmw 318 tds
witam wszystkich i proszę o pomoc . Mianowicie sytuacja wygląda tak wczoraj podczas jazdy jakims cudem wypadl kluczyk ze stacyjki . po zatrzymaniu moglem kreci kluczykiem w lewo prawo wyjmowac go ale samochód nie gasł normalnei chodzil zgasilem wiec biegami no i teraz nei moge odpalic. po odłączeniu ...