Znaleziono 71 wyników
- 14 cze 2009, 19:35
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Pomocy koledzy w zakupie...
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 7068
- 14 cze 2009, 19:06
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Pomocy koledzy w zakupie...
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 7068
- 07 cze 2009, 21:17
- Forum: Ogólne
- Temat: Wycieki w okolicach baku paliwa
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 1890
- 15 mar 2009, 11:43
- Forum: Ogólne
- Temat: E34 2.5 td dostał "czkawki"
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3137
- 15 mar 2009, 10:54
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: Koszty napraw POMP WTRYSKOWYCH
- Odpowiedzi: 147
- Odsłony: 56106
- 15 mar 2009, 10:36
- Forum: Ogólne
- Temat: E34 2.5 td dostał "czkawki"
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3137
- 16 lis 2008, 12:03
- Forum: Ogólne
- Temat: PROBLEM Z MOIM BMW- Kto Pomoże.. !!!!! please
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1250
- 16 lis 2008, 11:59
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Pomocy koledzy w zakupie...
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 7068
- 07 lis 2008, 21:17
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: wskazania OBC
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 11046
- 06 lis 2008, 18:33
- Forum: Ogólne
- Temat: GDzie jest filtr powietrza w e38 2,5 tds?? pomocy
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1249
- 06 lis 2008, 18:06
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: Kilka spraw z TDS - czy to pompa?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 4197
Odpalanie jest w normie, a co do falowania to zaczyna pewnie nastawnik pompy szwankować. Moją bunię tak trzęsło że miałem wrażenie jakbym traktorem jeździł. Niektórzy potrafią uderzyć w nastawnik tak że na jakiś czas to pomaga, ale jak ktoś nie wiem w które miejsce to nie polecam takich eksperymentów.
- 30 paź 2008, 19:19
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: Nie faluja obroty gdy auto sie toczy.
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 4512
- 20 paź 2008, 20:12
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: Nie faluja obroty gdy auto sie toczy.
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 4512
- 20 paź 2008, 20:08
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: 2 problemy w bmw e34 525 tds
- Odpowiedzi: 46
- Odsłony: 14012
- 08 paź 2008, 22:49
- Forum: Spalanie i paliwa
- Temat: Wskazanie ekonomizera, e34
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 31553
Gdy ekonomizer pokazuje ok 5 l/ 100 km to znaczy ze spalanie maleje. średnio mój pali na mieście 9 l a na trasie jadąc ze śląska do Torunia średnio 110km/h spalił mi 5,8 l/h, ale nie przekraczałem tej prędkości. Tyle pokazał mi OBC IV i tyle spalił w rzeczywistości. Normalnie jadąc 2.5 tds pali na ...
- 07 paź 2008, 21:00
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: Rodzaj pompy
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2295
- 06 paź 2008, 19:40
- Forum: Ogólne
- Temat: To dopiero zagadka
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1353
- 09 wrz 2008, 21:50
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Problem z OBC IV
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 1339
Problem z OBC IV
Witam mam następujący problem nagle przestały mi działać przyciski w OBC IV (oprócz zmiany godziny na datę tylko ten jeden działa), reszta nie reaguje. Odłączyłem na chwilę akumulator ale ni pomogło. Co to może być ????
[ Dodano : Sob Wrz 13, 2008 10:19 am ]
Dla zainteresowanych miałem ...
[ Dodano : Sob Wrz 13, 2008 10:19 am ]
Dla zainteresowanych miałem ...
- 07 wrz 2008, 21:40
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: filtr paliwa
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 2643
- 04 wrz 2008, 22:37
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: nastawnik
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2677