wymiennik ciepła w nagrzewnicy jest rozdzielony na stronę lewą i prawą.
A czy ten wumiennik ma jakieś czyjniki odpowiedzialne za temp. na daną strefę. I gdzie tego szukać?
a) klapka mieszająca powietrze ciepłe/zimne na prawą stronę
b) silniczek krokowy regulujący mieszaniem
Raczej to nie będzie ...
Znaleziono 2 wyniki
- 02 lip 2010, 10:28
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E39 2.0d Nie leci zimne powietrze z klimy - prawa strona
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 997
- 01 lip 2010, 19:11
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E39 2.0d Nie leci zimne powietrze z klimy - prawa strona
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 997
E39 2.0d Nie leci zimne powietrze z klimy - prawa strona
Witam. Mam problem jak w tytule. Po załączeniu klimy na max. lewa strona się schładza a z prawej leci ciepłe powietrze. Klima jest napełniona, elektrozaworki od ogrzewania sprawdzone, czujniki temp.(te za panelem klimatronika sprawne - oba mają taką samą wartość). Może ktoś wie co jeszcze można ...