Znaleziono 2 wyniki

autor: romper76
02 lip 2010, 10:28
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: E39 2.0d Nie leci zimne powietrze z klimy - prawa strona
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 997

E39 2.0d Nie leci zimne powietrze z klimy - prawa strona

wymiennik ciepła w nagrzewnicy jest rozdzielony na stronę lewą i prawą.

A czy ten wumiennik ma jakieś czyjniki odpowiedzialne za temp. na daną strefę. I gdzie tego szukać?

a) klapka mieszająca powietrze ciepłe/zimne na prawą stronę
b) silniczek krokowy regulujący mieszaniem

Raczej to nie będzie ...
autor: romper76
01 lip 2010, 19:11
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: E39 2.0d Nie leci zimne powietrze z klimy - prawa strona
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 997

E39 2.0d Nie leci zimne powietrze z klimy - prawa strona

Witam. Mam problem jak w tytule. Po załączeniu klimy na max. lewa strona się schładza a z prawej leci ciepłe powietrze. Klima jest napełniona, elektrozaworki od ogrzewania sprawdzone, czujniki temp.(te za panelem klimatronika sprawne - oba mają taką samą wartość). Może ktoś wie co jeszcze można ...