Znaleziono 2 wyniki
- 28 sty 2010, 11:18
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: gniazdo diagnostyczne w e39 525d
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2247
gniazdo diagnostyczne w e39 525d
Dzieki za info jest w kabinie
- 25 sty 2010, 8:45
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: gniazdo diagnostyczne w e39 525d
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2247
gniazdo diagnostyczne w e39 525d
Witam. Chciałbym sie dowiedziec gdzie znajduje sie gniazdo diagnostyczne w bmw E39 525d? powinno byc z prawej strony przy abs ale u mnie go nie ma. moze mi ktos podpowiedziec w którym miejscu moze sie znajdowac? prosze o pomoc.