a oco chodzi z tymi blysnieciami , ja dzis podpiołem sie pod kompa i podczas odczytywania bledow migala mi lampka wtrysku nieregularnie z odstepami
po odłaczenu kompa zgasła ?
Znaleziono 74 wyniki
- 07 lip 2009, 0:37
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Diagnoza błędów
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 3304
- 09 kwie 2009, 11:08
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: opuszczanie szyby kierowcy
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1161
- 08 kwie 2009, 19:06
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E34 padł nawiew przedniej szyby i ogrzewanie tylnej!!
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2855
- 08 kwie 2009, 19:01
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Problem z nawiewami.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 3449
- 31 mar 2009, 17:16
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E34 padł nawiew przedniej szyby i ogrzewanie tylnej!!
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2855
- 31 mar 2009, 16:49
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E34 padł nawiew przedniej szyby i ogrzewanie tylnej!!
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2855
- 31 mar 2009, 16:37
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Nagłośnienie, Car Audio w Bmw Tds :) pochwalcie sie:P
- Odpowiedzi: 95
- Odsłony: 32755
- 31 mar 2009, 16:27
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Opuszczane lusterko prawe
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8399
- 31 mar 2009, 0:17
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E34 padł nawiew przedniej szyby i ogrzewanie tylnej!!
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2855
- 30 mar 2009, 21:52
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Opuszczane lusterko prawe
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8399
- 30 mar 2009, 21:23
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Opuszczane lusterko prawe
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8399
Opuszczane lusterko prawe
Czy macie taka opcje opuszczania lusterka prawego po wbiciu wstecznego, wkład uchyla sie i pokazuje kraweznik podczas cofania
- 30 mar 2009, 20:55
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Nagłośnienie, Car Audio w Bmw Tds :) pochwalcie sie:P
- Odpowiedzi: 95
- Odsłony: 32755
- 30 mar 2009, 20:51
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: PDC W E34 (czujniki parkowania)
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1682
- 30 mar 2009, 0:59
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: PDC W E34 (czujniki parkowania)
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1682
PDC W E34 (czujniki parkowania)
Tak sie zastanawiam nad dołozeniem PDC, orginał oczywiscie, tylko mam marne szanse na znalezienie modułu i wiazki orginalnej , ciekawi mnie czy moge dopasowac z E32 lub E36. Czy ma ktos z was taki rarytas .
- 30 mar 2009, 0:17
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Nagłośnienie, Car Audio w Bmw Tds :) pochwalcie sie:P
- Odpowiedzi: 95
- Odsłony: 32755
- 30 mar 2009, 0:13
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Kto ma w E34 radio Bavaria Biznes - Profesio z zmieniarką
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1436
- 30 mar 2009, 0:06
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E34 padł nawiew przedniej szyby i ogrzewanie tylnej!!
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 2855
- 24 mar 2009, 19:53
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E34] Długo świecąca kontrolka poduszek
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2402
- 15 lut 2009, 15:55
- Forum: Ogólne
- Temat: [E36] Ciężko pali po długim postoju.
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 3347
- 02 sty 2009, 19:21
- Forum: Chłodzenie
- Temat: Ogrzewanie
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 6235