Znaleziono 59 wyników

autor: BartQ
14 lip 2010, 2:55
Forum: Ogólne
Temat: Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1853

Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy

No teraz jasne wszystko...

Nie zdawalem sobie nigdy z tego sprawy. Musze to potestować u siebie :)
Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
autor: BartQ
12 lip 2010, 23:45
Forum: Ogólne
Temat: Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1853

Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy

Ok będę dalej kopał na forum i w moich elektrozaworach :)

Hmmm zastanawia mnie na czym polega ta automatyczność klimatyzacji skoro nie ma ustawianai temperatury ( co prawda przy pokrętłach są wartości temperatury ale to raczej poglądowo chyba)

Dzięki i Pozdrawiam
autor: BartQ
12 lip 2010, 16:36
Forum: Ogólne
Temat: Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1853

Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy

Trochę nie rozumiem. Mam e34 z manualną klimatyzacją (nie climatronic). Wentylator nie chodzi co prawda ale i tak wydaje mi się, że z tych kratek nie powinno iść gorące powietrze tylko maksymalnie takie jak na dworze. Czynnik w układzie jest bo klima podczas jazdy normalnie chłodzi (jeśli chodzi o ...
autor: BartQ
12 lip 2010, 14:31
Forum: Ogólne
Temat: Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1853

Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy

Witam...mam problem ze swoim TDSem. Mimo, że jest włączona klima (manualna) i pokrętła temperatury ustawione są na maksa w lewo (max. zimne) to z kratek na szybę i na nogi leci gorące powietrze. Dzieje się tak jak auto jest porządnie zagrzane i stoję, np. w korku, ale w trasie też się tak czasem ...
autor: BartQ
27 lut 2009, 14:35
Forum: Ogólne
Temat: [E39] Hamulec ręczny w 525tds
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 10839

Dzięki rexman za szybką odpowiedź. Kurde jak narazie mam problem ze znalezieniem tego trybiku w otworze....jak był kiedyś tarczobęben zdjęty to widziałem to ustrojstwo ale teraz nie kojarzę, w którym miejscu to dokładnie było, no ale ide szukać dalej, może znajdę :)
autor: BartQ
26 lut 2009, 22:41
Forum: Ogólne
Temat: [E39] Hamulec ręczny w 525tds
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 10839

Panowie wznowie temat..... czy moglby ktos w obrazowy sposob wytlumaczyc jak wymienia sie szczeki hamulca recznego w BMW e34 ? Czeka mnie to w najblizszym czasie a nie chce jakichs niespodzianek :)

Z gory dzieki i pozdrawiam :)
autor: BartQ
16 wrz 2008, 14:43
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: kod błędu 25 co to jest??
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3166

Pompa prozniowa jest po to bo w doladowanych silnikach w ogole nie ma podcisnienia w dolocie tylko jest nadcisnienie.
autor: BartQ
03 wrz 2008, 0:19
Forum: Kupuję diesla...
Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7402

czyli mam nie rozkladana kanape... dzieki za info.

Konkretniejsze zdjecia dorzuce jak tylko je zrobie a poki co rozkoszuje sie jazda ;)
autor: BartQ
02 wrz 2008, 22:33
Forum: Kupuję diesla...
Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7402

Hmm nic na to nie wskazuje, zeby auto bylo przegrzane kiedys, a te plamki to raczej trwale sa a nie zmywalne. Ale nie wiem dokladnie co to jest.

A o kanapie to nie wiem... w sumie dzisiaj probowalem dobrac sie do akumulatora i jakos nie moglem tej kanapy rozlozyc wiec moze nie jest rozkladana.
autor: BartQ
02 wrz 2008, 21:46
Forum: Kupuję diesla...
Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7402

No i stalo sie.... dzisiaj stalem sie posiadaczem TDSa :) pierwsze wrazenia naprawde pozytywne. Komfort jazdy nieporownywalnie lepszy nawet od nowych dupowozow.

Autko zadbane i sprawne technicznie. Wiadomo jakies tam duperelki trzeba bedzie popatrzec, ale to sa p******.

Link do autka, które ...
autor: BartQ
02 wrz 2008, 19:05
Forum: Ogólne
Temat: [E39] mój silnik to TD czy TDS?
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 15232

a skad masz auto? Byc moze, ze na jakis inny rynek wychodzil td w e39
autor: BartQ
02 wrz 2008, 8:31
Forum: Kupuję diesla...
Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7402

No ja niestety nie przeskocze kwoty 11tys. zł.

Dzisiaj jade ogladac kolejne autko i jak cos z tego wyjdzie to napewno sie pochwale :) ale poki co zeby nie zapeszac to ciiii.
autor: BartQ
31 sie 2008, 23:28
Forum: Kupuję diesla...
Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7402

W ostatniej chwili rozmyslilem sie i pojechalem obejrzec to auto:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6140992

Przez telefon wszystko ok tylko mala rdzewka na drzwiach kierowcy. Cena ustalona telefonicznie - 9tys zlotych (warto wspomniec, ze auto dodatkowo jest jeszcze do wszystkich ...
autor: BartQ
30 sie 2008, 13:55
Forum: Kupuję diesla...
Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7402

Czy oglądał ktoś to autko?

Witam. Czy ogladal moze ktos to autko?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5178326

jutro sie po nie wybieram a mam troche kilometrow i chcialem sie dowiedziec czy warto.
Dowiedzialem sie, ze na dzien dzisiejszy do wymiany jest wydech.
Auto uzywane 6 lat przez kobiete w Polsce.
autor: BartQ
06 sie 2008, 12:50
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Wibracje wału napędowego
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 2477

ktoś tu kiedyś na forum pisał o wymianie tego łącznika i żeby przykręcać go w odpowiedni sposób bo wał będzie wpadał w wibracje, tylko, że nie pamiętam już kto to pisał :/
autor: BartQ
04 sie 2008, 22:17
Forum: Mechanika, blacharka i inne
Temat: [e34] stuki w lewym kole
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1764

Masz alusy czy stalówki? Jak alusy to może być jeszcze, że otwór w feldze jest większy od oryginału i potrzebne są pierścienie centrujące.
autor: BartQ
20 lip 2008, 10:06
Forum: Ogólne
Temat: Bmw e34 2.5 TDS na zimnym gorzej odpala....
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2857

szmaciarzOM mechanikOM jak już ;)

We własnym zakresie jeśli nie masz kompa żeby się podpiąć pod ECU to nie da sie tego dobrze ustawić.

co do metalicznego odgłosu to mogą grać panewki.
autor: BartQ
18 lip 2008, 16:49
Forum: Ogólne
Temat: [E34] podnosi się poziom oleju...
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 2922

ja bym raczej obstawial slabe sprezanie :/ czyli pierscionki juz nie za ciekawe.
autor: BartQ
02 lip 2008, 16:00
Forum: Ogólne
Temat: [E39] auto dławi sie przy dynamicznej zmianie biegów
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1404

hmmm tak jakby cos z ukladem paliwowym. Moze juz filtr paliwa zapchany? Kiedy zmieniales?
autor: BartQ
28 cze 2008, 14:36
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: odpalenie bmw 318 tds
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2027

Jak palą Ci się kontrolki to mysle ze da rade odpalic bez wiekszych problemow. Nie wiem dokladnie jak jest rozrusznik podlaczony, ale on jest caly czas pod pradem. Wystarczy chyba tylko podac napiecie na elektromagnes (ale tego pewien nie jestem)

Jak jak mialem takie problemy to szukałem (u mnie ...