Znaleziono 59 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: BartQ
- 12 lip 2010, 23:45
- Forum: Ogólne
- Temat: Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1853
Ok będę dalej kopał na forum i w moich elektrozaworach
Hmmm zastanawia mnie na czym polega ta automatyczność klimatyzacji skoro nie ma ustawianai temperatury ( co prawda przy pokrętłach są wartości temperatury ale to raczej poglądowo chyba)
Dzięki i Pozdrawiam
- autor: BartQ
- 12 lip 2010, 16:36
- Forum: Ogólne
- Temat: Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1853
Trochę nie rozumiem. Mam e34 z manualną klimatyzacją (nie climatronic). Wentylator nie chodzi co prawda ale i tak wydaje mi się, że z tych kratek nie powinno iść gorące powietrze tylko maksymalnie takie jak na dworze. Czynnik w układzie jest bo klima podczas jazdy normalnie chłodzi (jeśli chodzi o ...
- autor: BartQ
- 12 lip 2010, 14:31
- Forum: Ogólne
- Temat: Ciepłe powietrze z kratek mimo włączonej klimy
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 1853
Witam...mam problem ze swoim TDSem. Mimo, że jest włączona klima (manualna) i pokrętła temperatury ustawione są na maksa w lewo (max. zimne) to z kratek na szybę i na nogi leci gorące powietrze. Dzieje się tak jak auto jest porządnie zagrzane i stoję, np. w korku, ale w trasie też się tak czasem ...
- autor: BartQ
- 27 lut 2009, 14:35
- Forum: Ogólne
- Temat: [E39] Hamulec ręczny w 525tds
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 10839
Dzięki rexman za szybką odpowiedź. Kurde jak narazie mam problem ze znalezieniem tego trybiku w otworze....jak był kiedyś tarczobęben zdjęty to widziałem to ustrojstwo ale teraz nie kojarzę, w którym miejscu to dokładnie było, no ale ide szukać dalej, może znajdę

- autor: BartQ
- 26 lut 2009, 22:41
- Forum: Ogólne
- Temat: [E39] Hamulec ręczny w 525tds
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 10839
Panowie wznowie temat..... czy moglby ktos w obrazowy sposob wytlumaczyc jak wymienia sie szczeki hamulca recznego w BMW e34 ? Czeka mnie to w najblizszym czasie a nie chce jakichs niespodzianek
Z gory dzieki i pozdrawiam

- autor: BartQ
- 03 wrz 2008, 0:19
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7402
czyli mam nie rozkladana kanape... dzieki za info.
Konkretniejsze zdjecia dorzuce jak tylko je zrobie a poki co rozkoszuje sie jazda

- autor: BartQ
- 02 wrz 2008, 22:33
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7402
Hmm nic na to nie wskazuje, zeby auto bylo przegrzane kiedys, a te plamki to raczej trwale sa a nie zmywalne. Ale nie wiem dokladnie co to jest.
A o kanapie to nie wiem... w sumie dzisiaj probowalem dobrac sie do akumulatora i jakos nie moglem tej kanapy rozlozyc wiec moze nie jest rozkladana.
- autor: BartQ
- 02 wrz 2008, 21:46
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7402
No i stalo sie.... dzisiaj stalem sie posiadaczem TDSa :) pierwsze wrazenia naprawde pozytywne. Komfort jazdy nieporownywalnie lepszy nawet od nowych dupowozow.
Autko zadbane i sprawne technicznie. Wiadomo jakies tam duperelki trzeba bedzie popatrzec, ale to sa p******.
Link do autka, które ...
- autor: BartQ
- 02 wrz 2008, 8:31
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7402
No ja niestety nie przeskocze kwoty 11tys. zł.
Dzisiaj jade ogladac kolejne autko i jak cos z tego wyjdzie to napewno sie pochwale

ale poki co zeby nie zapeszac to ciiii.
- autor: BartQ
- 31 sie 2008, 23:28
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Czy oglądał ktoś to autko?
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7402
W ostatniej chwili rozmyslilem sie i pojechalem obejrzec to auto:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6140992
Przez telefon wszystko ok tylko mala rdzewka na drzwiach kierowcy. Cena ustalona telefonicznie - 9tys zlotych (warto wspomniec, ze auto dodatkowo jest jeszcze do wszystkich ...
- autor: BartQ
- 06 sie 2008, 12:50
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Wibracje wału napędowego
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 2477
ktoś tu kiedyś na forum pisał o wymianie tego łącznika i żeby przykręcać go w odpowiedni sposób bo wał będzie wpadał w wibracje, tylko, że nie pamiętam już kto to pisał :/
- autor: BartQ
- 20 lip 2008, 10:06
- Forum: Ogólne
- Temat: Bmw e34 2.5 TDS na zimnym gorzej odpala....
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 2857
szmaciarzOM mechanikOM jak już
We własnym zakresie jeśli nie masz kompa żeby się podpiąć pod ECU to nie da sie tego dobrze ustawić.
co do metalicznego odgłosu to mogą grać panewki.
- autor: BartQ
- 28 cze 2008, 14:36
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: odpalenie bmw 318 tds
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 2027
Jak palą Ci się kontrolki to mysle ze da rade odpalic bez wiekszych problemow. Nie wiem dokladnie jak jest rozrusznik podlaczony, ale on jest caly czas pod pradem. Wystarczy chyba tylko podac napiecie na elektromagnes (ale tego pewien nie jestem)
Jak jak mialem takie problemy to szukałem (u mnie ...