Znaleziono 2 wyniki

autor: żbik
28 sty 2010, 18:23
Forum: Układ paliwowy
Temat: [e36] drżenie, wyższe spalanie po uszczelnianiu pompy
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 3161

[e36] drżenie, wyższe spalanie po uszczelnianiu pompy

Zwiększa się dawkę przesuwając nastawnik do kabiny czy do przodu auta? U mnie obroty lekko falują na biegu jałowym, tak jakby przerywała, na dodanie gazu reaguje prawidłowo, tylko po puszczeniu gazu jak obroty spadają to zatrzymują się na chwilkę tak na poziomie ok 1400 obr/min. Mam za małą czy za ...
autor: żbik
22 sty 2010, 20:51
Forum: Układ paliwowy
Temat: Koszty napraw POMP WTRYSKOWYCH
Odpowiedzi: 147
Odsłony: 56160

Koszty napraw POMP WTRYSKOWYCH

Witam,
czy czyścił ktoś nastawnik w Zgierzu bądź w najbliższej okolicy? Jeśli tak to gdzie konkretnie, za ile i jaka jakość obsługi?
Będę wdzięczny za jakieś info, bo spadają mi obroty szczególnie na zimnym silniku, przy przyspieszaniu i zmianie biegu na wyższy jest takie przydławienie, obroty ...