Znaleziono 1 wynik

autor: Bimmer
26 lut 2013, 1:02
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: Montaż klimatyzacji
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 10193

Re: Montaż klimatyzacji

Troszkę odkopie temat.

Interesuje mnie miejsce podpięcia 1 wtyczki wiązki nagrzewnicy (wtyczki łączące nagrzewnicę z "budą" w złączach pod kierownicą)

Miejsce tej największej (X35) jest oczywiste bo pasuje idealnie w miejsce wtyczki poprzedniej nagrzewnicy.

Problem jest chyba tylko z X18287 ...