Troszkę odkopie temat.
Interesuje mnie miejsce podpięcia 1 wtyczki wiązki nagrzewnicy (wtyczki łączące nagrzewnicę z "budą" w złączach pod kierownicą)
Miejsce tej największej (X35) jest oczywiste bo pasuje idealnie w miejsce wtyczki poprzedniej nagrzewnicy.
Problem jest chyba tylko z X18287 ...
Znaleziono 1 wynik
- 26 lut 2013, 1:02
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Montaż klimatyzacji
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 10193