Znaleziono 6 wyników
- 03 kwie 2010, 2:43
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8940
[E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
Spoko, dzieki, I tak mi wiele powiedziałeś.
- 01 kwie 2010, 12:04
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8940
[E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
Wytłumaczysz mi jak to zrobić ?
- 31 mar 2010, 23:20
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8940
[E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
No okej a wiesz gdzie takiego dawce moge spotkac ? Moze lepiej przelozyc licznik? co Myslicie ?
- 31 mar 2010, 14:32
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8940
[E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
Sprawdzilem PA softem i pokazalo mi cos takiego:
IKE 8.372.358 HW-13 SW-09 2 errors
LCM 0.000.000 HW-00 SW-20 1 errors
Niestety nie moge odczytac bledow poniewaz sa zakodowane.
IKE 8.372.358 HW-13 SW-09 2 errors
LCM 0.000.000 HW-00 SW-20 1 errors
Niestety nie moge odczytac bledow poniewaz sa zakodowane.
- 31 mar 2010, 2:19
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8940
[E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
sylwekk pisze:Ten numer to numer części BMW. Można poszukiwać wsadu po tym numerze. Ja poszedłem na łatwiznę przyjmując pewne uproszczenia w poszukiwaniach (z sukcesem).
Powiez coś więcej na ten temat? dzieki
- 30 mar 2010, 2:15
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 8940
[E38] Uszkodzony licznik po zmianie języka CarSoftem
ja mam taki sam problem w e39 525 tds z 1996. W IKE pokazuje mi 8.372.358 O to chodzi ? tez musze wgrac wszystko od nowa ale nie wiem skad.