Ktoś rzucił mi ideę, że to może być zapchany sterownik.
Czy ktoś wie, gdzie się on znajduje w tej skrzyni biegów? Jakiś schemat może, bo nie mogę znaleźć?
Dodam tylko, że nie jest ona sterowana komputerowo!
Znaleziono 2 wyniki
- 04 cze 2010, 14:40
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [524] automatyczna skrzynia biegów-problem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1196
- 03 cze 2010, 10:39
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [524] automatyczna skrzynia biegów-problem
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1196
[524] automatyczna skrzynia biegów-problem
Witam
Mam problem z Bmw 524, rocznik 1991 z automatyczną skrzynią biegów.
Podczas jazdy, dopiero po około kilometrze, przełącza biegi. Do tego momentu cały czas więc jadę na jedynce.
Sprawdzałem już olej. Jest stan.
Czy ktoś ma pomysł o co chodzi?
Mam problem z Bmw 524, rocznik 1991 z automatyczną skrzynią biegów.
Podczas jazdy, dopiero po około kilometrze, przełącza biegi. Do tego momentu cały czas więc jadę na jedynce.
Sprawdzałem już olej. Jest stan.
Czy ktoś ma pomysł o co chodzi?