Dzięki za odpowiedzi i wskazówki Panowie. Jak pojadę i o ile pojadę go stestować to zdam relacje na forum czy auto w ogóle coś warte...
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.
Znaleziono 3 wyniki
- 28 wrz 2010, 17:13
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: BMW 525 TDS
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2931
- 26 wrz 2010, 18:35
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: BMW 525 TDS
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2931
BMW 525 TDS
Niezłe bzdury, czyli co konkretnie masz na myśli ?
Właśnie też zastanawia mnie brak fotek silnika, poza tym widać na masce wgniecenie i odpryski. Także nie ma fotek wnętrza bagażnika. Cóż, postaram się któregoś dnia podjechać i sprawdzić ją.
Właśnie też zastanawia mnie brak fotek silnika, poza tym widać na masce wgniecenie i odpryski. Także nie ma fotek wnętrza bagażnika. Cóż, postaram się któregoś dnia podjechać i sprawdzić ją.
- 25 wrz 2010, 20:07
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: BMW 525 TDS
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2931
BMW 525 TDS
Witam, interesuje mnie to BMW, co możecie, jako fachowcy mi o nim powiedzieć. Ze swojej strony mogę dodać, że jeśli chodzi o BMW to jestem zielony, nie miałem z tą marką nigdy do czynienia... Patrząc na te z ogłoszenia nie pasuje mi przebieg... Poza tym wnętrze ma ładne i zadbane, karoseria też ...