Znaleziono 1 wynik

autor: kamilosek181
07 wrz 2010, 21:27
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: [E46] 320d Problem z sensorem deszczu
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 906

[E46] 320d Problem z sensorem deszczu

Witam wszystkich tak jak w tytule mam problem z sensorem deszczu a mianowicie gdy go odpalam tak jak pisze w instrukcji obsługi to wycieraczki cały czas śmigają w jednej częstotliwości... i pokręcanie częstotliwością nie działa a gdy odłączyłem ten moduł przy lusterku to wtedy wszystko działa tak ...