Znaleziono 1 wynik
- 07 wrz 2010, 21:27
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E46] 320d Problem z sensorem deszczu
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 906
[E46] 320d Problem z sensorem deszczu
Witam wszystkich tak jak w tytule mam problem z sensorem deszczu a mianowicie gdy go odpalam tak jak pisze w instrukcji obsługi to wycieraczki cały czas śmigają w jednej częstotliwości... i pokręcanie częstotliwością nie działa a gdy odłączyłem ten moduł przy lusterku to wtedy wszystko działa tak ...