Znaleziono 1 wynik
- 04 gru 2011, 19:17
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: Nawiew działa tylko na 4 biegu ???? e34
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 5240
Re: Nawiew działa tylko na 4 biegu ???? e34
Witam mam taka wersje z klimą i szukałem filtra pyłkowego (kabinowego) i nie mogę go znaleść czy wymieniałes go kiedys i gdzie on może byc i czy wogóle jest ??