Znaleziono 1 wynik

autor: slawek09
04 gru 2011, 19:17
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: Nawiew działa tylko na 4 biegu ???? e34
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5240

Re: Nawiew działa tylko na 4 biegu ???? e34

Witam mam taka wersje z klimą i szukałem filtra pyłkowego (kabinowego) i nie mogę go znaleść czy wymieniałes go kiedys i gdzie on może byc i czy wogóle jest ??