Witam. Chciałbym zakupić swoją pierwszą BeMKe. Po długim namyśle wybór padł na model 320d (136km)
Czy można Was prosić o wyrażenie swojej opinii na temat tej aukcji?
http://otomoto.pl/bmw-320-C24105124.html
dzięki, pozdrawiam.
Znaleziono 1 wynik
- 15 maja 2012, 4:27
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: [e46] Pomoc przy zakupie
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7498