Znaleziono 1 wynik

autor: RobertRobert
02 gru 2012, 11:23
Forum: Kupuję diesla...
Temat: Chcę kupic serię 3 diesla od 2008
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 7316

Chcę kupic serię 3 diesla od 2008

Witam serdecznie wszystkich.

Jestem swieży na tym forum. Mam zamiar kupic diesla serii 3 od 2008 najlepiej 2,0.
Proszę o radę jaki model silnika wybrac czy zwrócic na coś uwagę?
Dodam , że chce przywieśc auto z zachodu. Te oferowane na aukacjach mają podejrzanie niskie przebiegi jak na ten rocznik ...