Witam serdecznie wszystkich.
Jestem swieży na tym forum. Mam zamiar kupic diesla serii 3 od 2008 najlepiej 2,0.
Proszę o radę jaki model silnika wybrac czy zwrócic na coś uwagę?
Dodam , że chce przywieśc auto z zachodu. Te oferowane na aukacjach mają podejrzanie niskie przebiegi jak na ten rocznik ...
Znaleziono 1 wynik
- 02 gru 2012, 11:23
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Chcę kupic serię 3 diesla od 2008
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 7316