Znaleziono 34 wyniki

autor: kacper 525
08 paź 2009, 0:46
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: Jaki macie akumulator (pojemnosc/moc rozruchu/firma) opinie
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 87951

W moim aucie od dzis jest zamontowany aku yuasa 88ah, odrazu zaowazylem ruznice podczas odpalania, rozrusznik kreci jak zwariowany. Wczesniej byl Jenox 75ah, nie polecam tych aku szybko padaja. Pozdrawiam
autor: kacper 525
25 sie 2009, 8:56
Forum: Ogólne
Temat: Problem ze zbierznoscia.
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2722

Moze uda sie ja podkrecic troche. Regeneracja to koszt 400-700pln
autor: kacper 525
23 sie 2009, 21:56
Forum: Ogólne
Temat: Problem ze zbierznoscia.
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2722

Dokladnie, to moze byc luz na przekladni. W aucie masz przekladnie tzw. slimakowa, jedz do kogos kto regeneruje przekladnie i popros zeby Ci ja sprawdzil. Pozdro
autor: kacper 525
29 cze 2009, 22:30
Forum: Chłodzenie
Temat: Rosnąca temperatura przy wyższych prędkościach
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 6721

Jak stoisz pod autem tylem do chlodnicy to po lewej stronie na srodku bluku znajduje sruba spustowa plynu chlodzacego.
autor: kacper 525
14 cze 2009, 21:23
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 78129

no napewno wyniesie wiecej, ale ten zabieg robi sie raz na ok 50 tys. km
autor: kacper 525
12 cze 2009, 20:51
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 78129

u mnie jak wymieniali to im 5 litrow weszlo, ale ja mam td i chyba troche inna skrzynie niz tds.
autor: kacper 525
10 cze 2009, 22:18
Forum: Ogólne
Temat: auto traci wiele oleju
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2067

Z pod pokrywy rozrzadu tez czasem leci. U mnie wlasnie z pod tej usczelki kiedys ciekl olej. Pozdrawiam
autor: kacper 525
07 cze 2009, 22:02
Forum: Chłodzenie
Temat: visco po wymianie
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 25817

Przejrzalem forum na temat opini o sprzegle wiatraka, i wychodzi na to ze chyba wszyscy mamy uszkodzone visco, poniewaz rowiez moje podczas gaszenia rozgrzanego silnika nie zatrzymuje sie odrazu, tylko wykonuje jeszcze pare obrotow. Nie wiem juz sam kiedy to jest uszkodzone a kiedy nie :roll:
autor: kacper 525
28 maja 2009, 21:28
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ filtry] Tanszy filtr paliwa do TDS-a
Odpowiedzi: 180
Odsłony: 59695

Witam Was, musze przyznac ze TDS-a mozna kupic za marne pieniadze jednakze jego utrzymanie nadal duzo kusztuje, wystarczy wziasc dla przykladu cene regeneracji pompy wtryskowej nie mowiac juz o innych czesciach ktore czasem sie psuja w tych samochodach. Ja uwazam ze jesli ktos kupuje TDS-a czy TD to ...
autor: kacper 525
02 kwie 2009, 13:14
Forum: Układ paliwowy
Temat: wyciek z pompy wtryskowej /uszczelnienie
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 17512

Namiary sa juz w dziale "polecane warsztaty" wielkopolska :wink: Pozdrawiam
autor: kacper 525
01 kwie 2009, 21:47
Forum: Układ paliwowy
Temat: wyciek z pompy wtryskowej /uszczelnienie
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 17512

O jaki "dekielek" Ci chodzi i w jakim celu chcesz to odkrecac? Bo jesli masz zamiar pozbawic pompe wyciekow wymieniajac jedna uszczelke to raczej daremna sprawa :wink:. Mam namiary na dobry serwis diesla w poznaniu, gdyby ktos by zainteresowany moge wyslac na pw nr tel. i adres. Pozdro
autor: kacper 525
30 mar 2009, 21:33
Forum: Turbo
Temat: [E34] JAKBY GŁOSNIEJSZY ŚWIST TURBO
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 4559

Powiem tak, jak bylem w pazdzierniku zeszlego roku na urlopie w polsce to tez mi przyszedl do glowy pomysl zeby turbo regenerowac bo wydawalo mi sie ze za glosno chodzi, swista itp. Po demontazu i ogledzinach mechanika z serwisu specjalizujacego sie w regeneracji turbin okazalo sie ze moja turbinka ...
autor: kacper 525
29 mar 2009, 21:57
Forum: Sam naprawiam
Temat: e39 tds - Wymiana pompy wody
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 12796

Ok dzieki za podpowiedz, pompa w moim aucie ma zaledwie 2 miesiace i juz z niej cieknie woda :evil: masakra
autor: kacper 525
27 mar 2009, 10:10
Forum: Sam naprawiam
Temat: e39 tds - Wymiana pompy wody
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 12796

Mam pytanie, a mianowicie czy przed wymiana pompy nalezy zlac plyn z calego ukladu, tzn. z chlodnicy i bloku?
autor: kacper 525
04 mar 2009, 21:14
Forum: Ogólne
Temat: BMW 325 TD odpala dochodzi do 1 tys obrotów i gaśnie POMOCY
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 7875

Najprawdopodobniej tak jak kolega wczesniej napisal problem moze stwarzac pompa wtryskowa a dokladniej jej nastawnik. Poszukaj w internecie jakiegos serwisu diesla w norwegii(przyczym nie wiem jakie tam sa koszta robocizny) ale moze chodziaz Ci to zdjagnozuja. Ja jestem w holandii swoja betka i tez ...
autor: kacper 525
28 lut 2009, 15:55
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ filtry] Tanszy filtr paliwa do TDS-a
Odpowiedzi: 180
Odsłony: 59695

Ja kupuje filtry manna bo akurat w sklepie gdzie sie zaopatruje tej firmy filtry sprzedaja. Wydaje mi sie ze marka nie gra wiekszej roli i ja tez nie przywiazuje do tego wagi , wazne jest to zeby takie zeczy na czas wymienic. Pozdrawiam
autor: kacper 525
28 lut 2009, 15:35
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 78129

[ Dodano : Wto Kwi 07, 2009 1:03 pm ]
Witam wszystkich ponownie, po przeczytaniu wszystkich mozliwych info na ten temat i zapoznaniu sie z opinia fachowcow od skrzyn, ktorzy powiedzieli zeby nie brac powaznie tego co aso mowi na temat long life oil. Postanowilem wymienic olej w skrzyni, wczoraj ...
autor: kacper 525
26 lut 2009, 21:28
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 78129

Chodzilo mi o to ze nie tylko w polsce w ASO mowia ,ze oleju w skrzyni sie nie wymienia ale takze w innym kraju i wszystko na temat. A jesli chodzi o olej silnikowy to raczej traci wlasciwosci smarne znacznie szybciej niz olej w skrzyni ze wzgledu na temp. tam panujace takze to pytanie bylo by nie ...
autor: kacper 525
22 lut 2009, 21:27
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 78129

Ja zaciagnalem iformacji w ASO w holandii bo tu mieszkam, i powiedziano mi to samo co w ASO w PL, ze tego oleju sie nie rusza. Gdzie lezy prawda tego nie wiem. Pozdrawiam
autor: kacper 525
16 lut 2009, 21:52
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ filtry] Tanszy filtr paliwa do TDS-a
Odpowiedzi: 180
Odsłony: 59695

Z tego co wiem to w aso chyba bazuja na filtrach knechta. Mam racje? Jesli tak to uwazam ze niczym on sie nie rozni od np. manna.