Znaleziono 34 wyniki
- 08 paź 2009, 0:46
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: Jaki macie akumulator (pojemnosc/moc rozruchu/firma) opinie
- Odpowiedzi: 90
- Odsłony: 87951
- 25 sie 2009, 8:56
- Forum: Ogólne
- Temat: Problem ze zbierznoscia.
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2722
- 23 sie 2009, 21:56
- Forum: Ogólne
- Temat: Problem ze zbierznoscia.
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2722
- 29 cze 2009, 22:30
- Forum: Chłodzenie
- Temat: Rosnąca temperatura przy wyższych prędkościach
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 6721
- 14 cze 2009, 21:23
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
- Odpowiedzi: 82
- Odsłony: 78129
- 12 cze 2009, 20:51
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
- Odpowiedzi: 82
- Odsłony: 78129
- 10 cze 2009, 22:18
- Forum: Ogólne
- Temat: auto traci wiele oleju
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 2067
- 07 cze 2009, 22:02
- Forum: Chłodzenie
- Temat: visco po wymianie
- Odpowiedzi: 64
- Odsłony: 25817
- 28 maja 2009, 21:28
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ filtry] Tanszy filtr paliwa do TDS-a
- Odpowiedzi: 180
- Odsłony: 59695
Witam Was, musze przyznac ze TDS-a mozna kupic za marne pieniadze jednakze jego utrzymanie nadal duzo kusztuje, wystarczy wziasc dla przykladu cene regeneracji pompy wtryskowej nie mowiac juz o innych czesciach ktore czasem sie psuja w tych samochodach. Ja uwazam ze jesli ktos kupuje TDS-a czy TD to ...
- 02 kwie 2009, 13:14
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: wyciek z pompy wtryskowej /uszczelnienie
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 17512
- 01 kwie 2009, 21:47
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: wyciek z pompy wtryskowej /uszczelnienie
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 17512
- 30 mar 2009, 21:33
- Forum: Turbo
- Temat: [E34] JAKBY GÅOSNIEJSZY ŚWIST TURBO
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 4559
Powiem tak, jak bylem w pazdzierniku zeszlego roku na urlopie w polsce to tez mi przyszedl do glowy pomysl zeby turbo regenerowac bo wydawalo mi sie ze za glosno chodzi, swista itp. Po demontazu i ogledzinach mechanika z serwisu specjalizujacego sie w regeneracji turbin okazalo sie ze moja turbinka ...
- 29 mar 2009, 21:57
- Forum: Sam naprawiam
- Temat: e39 tds - Wymiana pompy wody
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 12796
- 27 mar 2009, 10:10
- Forum: Sam naprawiam
- Temat: e39 tds - Wymiana pompy wody
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 12796
- 04 mar 2009, 21:14
- Forum: Ogólne
- Temat: BMW 325 TD odpala dochodzi do 1 tys obrotów i gaśnie POMOCY
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 7875
Najprawdopodobniej tak jak kolega wczesniej napisal problem moze stwarzac pompa wtryskowa a dokladniej jej nastawnik. Poszukaj w internecie jakiegos serwisu diesla w norwegii(przyczym nie wiem jakie tam sa koszta robocizny) ale moze chodziaz Ci to zdjagnozuja. Ja jestem w holandii swoja betka i tez ...
- 28 lut 2009, 15:55
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ filtry] Tanszy filtr paliwa do TDS-a
- Odpowiedzi: 180
- Odsłony: 59695
- 28 lut 2009, 15:35
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
- Odpowiedzi: 82
- Odsłony: 78129
- 26 lut 2009, 21:28
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
- Odpowiedzi: 82
- Odsłony: 78129
Chodzilo mi o to ze nie tylko w polsce w ASO mowia ,ze oleju w skrzyni sie nie wymienia ale takze w innym kraju i wszystko na temat. A jesli chodzi o olej silnikowy to raczej traci wlasciwosci smarne znacznie szybciej niz olej w skrzyni ze wzgledu na temp. tam panujace takze to pytanie bylo by nie ...
- 22 lut 2009, 21:27
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: Olej w automacie (olej w skrzyni automatycznej)
- Odpowiedzi: 82
- Odsłony: 78129
- 16 lut 2009, 21:52
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ filtry] Tanszy filtr paliwa do TDS-a
- Odpowiedzi: 180
- Odsłony: 59695