dzięki za pomoc :0 pozdrawiam problem rozwiązany
Znaleziono 2 wyniki
- 03 sty 2009, 0:54
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E39]Brak ładowania na wysokich obrotach
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1390
- 01 sty 2009, 23:04
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: [E39]Brak ładowania na wysokich obrotach
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1390
[E39]Brak ładowania na wysokich obrotach
Witam mam BMW E39 525TDS 96r w którym nagle straciłem ładowanie na wysokich obrotach.
Wracając ze Słupska musiałem się zatrzymywać aby pochodził na wolnych obrotach i się podładował bo gdy jechałem nie ładował się wcale
Wicie co może być przyczyną ??
Wracając ze Słupska musiałem się zatrzymywać aby pochodził na wolnych obrotach i się podładował bo gdy jechałem nie ładował się wcale
Wicie co może być przyczyną ??