Znaleziono 2 wyniki

autor: Kamyk_grudz
03 sty 2009, 0:54
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: [E39]Brak ładowania na wysokich obrotach
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1390

witajcie dzięki za odpowiedzi, dziś byłem u mojego znajomego elektryk tak jak mówiliście rozkręcił alternator i wymienił szczotki

dzięki za pomoc :0 pozdrawiam problem rozwiązany :)
autor: Kamyk_grudz
01 sty 2009, 23:04
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: [E39]Brak ładowania na wysokich obrotach
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1390

[E39]Brak ładowania na wysokich obrotach

Witam mam BMW E39 525TDS 96r w którym nagle straciłem ładowanie na wysokich obrotach.

Wracając ze Słupska musiałem się zatrzymywać aby pochodził na wolnych obrotach i się podładował bo gdy jechałem nie ładował się wcale

Wicie co może być przyczyną ??