Witam wiem,że jest to forum bmw e39 ale nikt nigdzie nie chce pomóż i każdy rozkłada ręcę.Prosiłbym o jakaś pomoc,wskazówkę co to może być
Witam mam problem od samego początku ze spadkami napięciami jak tylko aktywuje się podgrzewacz elektryczny
Jeśli podgrzewacz jest wyłączony nie ma ...
Znaleziono 1 wynik
- 12 gru 2015, 14:30
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: 320d lift spadki napiecia podgrzewacz elek
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 6727