korektor w regulaminie...

Miejsce gdzie można zgłaszać błędy oraz propozycje związane z portalem.
Problemy z logowaniem, rejestracją, obsługą - dział techniczny!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
rexman
Bywalec Wyjadacz
Posty: 1665
Rejestracja: 29 gru 2007, 19:26
Seria: E81-88
Nadwozie: Compact/Hatchback
Model: Nie mam
Rocznik: 2005
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Poza Polską
Lokalizacja: Irl
Kontakt:

korektor w regulaminie...

Post autor: rexman »

Czy nie było by dobrym pomysłem wprowadzenie dodatkowego punktu,który by mówił o używaniu korektora błędów dla osób mających trudności z opanowaniem ortografii?

Pozwoliło by to unikać w przyszłości notorycznych upomnień co do pisowni.
Uważam,że dużo userów jest wspaniałymi ludżmi,a tylko ortografia jest dla nich uciążliwa i stawia ich w gorszym świetle,a niekiedy na straconej pozycji.
Temat poruszyłem,bo zauważyłem że ciekawe posty mogą nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

To co napisałem powyżej pewnie jest i tak pobożnym życzeniem,bo już nie raz administrator napomykał o używaniu korektora błędów.Przypominanie tego każdemu z osobna jest uciążliwe.Większość "starych" userów jakoś stara się "pilnować",gorzej z tymi "nowymi". :wink:
Ps.Być może powinienem napisać na pw. do administratora ale uważam,że inni niech też się wypowiedzą.
Awatar użytkownika
Jawor
Administrator
Administrator
Posty: 2404
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:02
Seria: E90-93
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2010
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Jawor »

W treści postu bądź precyzyjny i podawaj dokładne informacje dotyczące problemu. Pisz tak, żeby każdy Cię zrozumiał - wtedy szybciej uzyskasz odpowiedź.
Staraj się unikać literówek oraz błędów ortograficznych i stylistycznych. Jeśli takie popełniłeś, to popraw je, klikając przycisk Zmień.
zacznijmy od tego, że dobrze by było gdyby każdy przeczytał regulamin, a że tak nie jest to posty które nie spełniają wymagań są usuwane od ręki.
Powrót do korzeni: e34 Ponton

Moje byłe:
Zobacz moją… zieloną… ropuchę!
Rodzinkę wożę 318d
ODPOWIEDZ