liśÄ‡ w paliwku

Problematyka związana ze spalaniem oraz paliwami (w tym biopaliwa i ekologia).

Moderator: Moderatorzy

globus_318tds
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:49
Lokalizacja: łódź

liść w paliwku

Post autor: globus_318tds »

witam
mam taki problem...tankując paliwo dziś rano zauważylem całkiem przypadkiem ze wpadł mi chyba lisc do baku...niestety nie dalem rady go wyciągnac:( jakie stanowi zagrozenie dla mojego TDSka??
OpTo
Bywalec
Posty: 189
Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:22
Lokalizacja: Kalisz - WLKP

Post autor: OpTo »

moim zdaniem spoko loooz ;) zatrzyma się na filtrze w baku ;) .... jedynie co to możesz się obawiać że jeździsz na biopaliwie :lol:
1/4 mili z BMW to jak Å‚owienie ryb z dziwkÄ…....jest fajnie ale nie po to ja masz ;)
globus_318tds
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:49
Lokalizacja: łódź

Post autor: globus_318tds »

a jak sadzisz warto np na zime zrobic czyszczenie baku?? no i oczywiscie nowy filt paliwa. boje sie troche bo pompa paliwo dziala bez zarzutu, turbina tez, przynajmniej tak komputer podaje po diagnostyce... moze wiesz jakie powinno byc cisnienie z turbiny??w 1,8 TDS??nowiutka ma podobno od 2 do 2,2 atm... moja ma troche mniej 1.85..
OpTo
Bywalec
Posty: 189
Rejestracja: 27 wrz 2008, 14:22
Lokalizacja: Kalisz - WLKP

Post autor: OpTo »

nie szukaj dziury w całym ;) filtr paliwka warto wymienić ;) tym bardziej przed zima ;) co do 1.8 tds to za bardzo nie pomogę ;)
1/4 mili z BMW to jak Å‚owienie ryb z dziwkÄ…....jest fajnie ale nie po to ja masz ;)
kubsonks
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:45
Lokalizacja: Czewa

Post autor: kubsonks »

Kolego ja niewiem jak pompuja turbiny w betach ale jesli tak jak mowisz powinno byc 2 bary to ma tyle byc nie ma znaczenia czy turbo jest stare czy nie..
Posprawdzaj wszystkie wezyki i zawory podcisnienia< bynajmniej takie sa w audi> pzdr ;)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 11:07 przez kubsonks, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ