bmw e60 3.0d po wymianie aku nie odpala

Tematy ogólne dotyczące silnika i przeniesienia napędu (sprzęgło, skrzynia, wał, most).

Moderator: Moderatorzy

szczuru15
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2013, 17:10
Seria: E60-61
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 530d
Rocznik: 2004
Skrzynia biegów: Automatyczna
Województwo: Dolnośląskie

bmw e60 3.0d po wymianie aku nie odpala

Post autor: szczuru15 »

witam na początku oświadczam że właśnie sie zalogowałem wiec generalnie sory jeżeli już temat sie pojawił, a mianowicie mam problem wróciłem do domu i pytając o kluczyki do mojej srebrnej perełki otrzymałem wiadaomość że są mi nie potrzebne ponieważ i tak nie odpala. pojawiła sie złość :evil: podobno po powrocie z zakupów auto działało nastepnjego dnia już nie odpalało brak prądu, podłacznie prostownika bezpośrednie do aku nic nie pomogło, wiec mamusia z braciszkiem poszli do sąsiada po matke:( i dalej nic sie nie działo prad sie pojawił ale nie było mocy do rozruchu, dwa dni później wrociłem do domu i usłyszałem cała tą magiczna historie wiec postanowiłem kupic nowy aku podłączyłem prąd powrócił auto zaczeło krećić ale na tym sie skończyło wyglada to tak jak by dieselek był zapowietrzony w tym podobno nie ma takiej możliwości gdyż niby sam sie odpowietrza nie mam pojęcia co robić gdzie dać auto i czego szukać może się ktoś już z tym problemem spotkał
ODPOWIEDZ