[e46] BŁĄD SZYBKOŚCI WTRYSKU POMPY - co znaczy? 320d

Tematy dotyczące układu paliwowego, mechanizmu CR i wtrysków.

Moderator: Moderatorzy

Radovanovic1
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2013, 20:27
Seria: E46
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 320d
Rocznik: 2001
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Dolnośląskie

[e46] BŁĄD SZYBKOŚCI WTRYSKU POMPY - co znaczy? 320d

Post autor: Radovanovic1 »

Na samym poczatku witam wszystkich forumowiczów. to moj pierwszy post na tym forum jak widac :) Musialem zamiescic nowy temat, poniewaz nie znalazłem odpowiedzi na moja awarie.
Tak jak w temacie dzisiaj po podlaczeniu pod komputer ukazal sie bład. Nie wiem co on znaczy i co mam dalej robic. Bo nie chce jezdzic od "speca" do "speca" i caly czas placic jak za zboze itp.
Moje BMW e46 320d 136km od jakiegos czasu ceizko pali gdy auto stoi kilka godzin (np. po pracy) teraz juz mi akumlator pada zanim odpale. I teraz na kable odpalam. Gdy juz odpali i troche pojezdzi i silnik cieply to pali ładnie. Auto mi nie gasnie, mocy nie stracilo, obroty nie faluja itp.

Spotkal sie ktos z takim czyms juz ?
Awatar użytkownika
carl0s
Moderator
Moderator
Posty: 980
Rejestracja: 15 wrz 2010, 7:36
Seria: E46
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2000
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Re: [e46] BŁĄD SZYBKOŚCI WTRYSKU POMPY - co znaczy? 320d

Post autor: carl0s »

Cóż, speca i tak będziesz musiał odwiedzić, ale takiego od BMW, i z pojęciem o diagnostyce BMW. Nie nadaje się do tego żaden uniwersalny "sprawdzacz błędów", tylko GT1 / INPA. Dlaczego - ano dlatego, że cała reszta ma jakieś debilne opisy błędów, tak jak ten który podałeś na przykład, co czyni taki odczyt całkowicie pomijalnym. Można by gdybać, że dotyczy to wtrysku sterującego, ale no właśnie, gdybać. Sam i tak i tak nic nie uradzisz zanim nie odczytasz wozu porządnie.
None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!
ODPOWIEDZ