PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodowe

Ogłoszenia forumowiczów: części samochodowe
Regulamin | Minimum 11 postów, automatyczne kasowanie po 30 dniach bez odpowiedzi.

Moderatorzy: Moderatorzy, Partnerzy

Awatar użytkownika
Jawor
Administrator
Administrator
Posty: 2404
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:02
Seria: E90-93
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2010
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodow

Post autor: Jawor »

Czołem,

to znowu ja :)

Potrzebuję czegoś do czyszczenia skóry i późniejszej pielęgnacji tejże skóry.

Pozdrawiam.
Powrót do korzeni: e34 Ponton

Moje byłe:
Zobacz moją… zieloną… ropuchę!
Rodzinkę wożę 318d
Awatar użytkownika
Wax Paradise
Partner
Partner
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2011, 15:30
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Rocznik: 2005
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodow

Post autor: Wax Paradise »

Awatar użytkownika
Wax Paradise
Partner
Partner
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2011, 15:30
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Rocznik: 2005
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodow

Post autor: Wax Paradise »

Pragnę poinformować, iż obecnie oferuję nowy system rabatowy:
- 6% przy zakupach powyżej 100zł
- 8% przy zakupach powyżej 300zł
- 10% przy zakupach powyżej 400zł

Dla użytkowników forum, oczywiście, dołączane są gratisy.
daniobialystok
Świeżak
Świeżak
Posty: 0
Rejestracja: 17 sie 2017, 13:12

Re: PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodow

Post autor: daniobialystok »

Odnośnie Wax Paradise to ja ze swojej strony mogę napisać, że właściciel posługuje się piękną polszczyzną. To reakcja na komentarz w serwisie Allegro, który mimo wszystko był pozytywny, oto co napisał do mnie:

"Kultury to tobie brakuje tępy chamie. Dawno świat takiego durnia nie widział. Kretynie naucz się albo doinformuj, że żywica to produkt wytwarzany głównie przez drzewa iglaste. Smoła zaś to ASFALT, wytwarzany jest przez człowieka (głównie z węgla). Smoła nie ma nic wspólnego z żywicą, nie ma żadnej wspólnej konsystencji ani składku, więc idioto wróć do szkoły i naucz się kmiocie czytać opis produktu. Jeśli produkt nie jest przeznaczony do usuwania żywicy to nie jest. Było kupić produkt do żywicy, a nie usuwać ją przy pomocy glinki, do czego nie została przeznaczona. Jakby było mało, to kupiłeś najdelikatniejszą glinkę i czego oczekiwałeś? Po prostu kompletny idiota. W dodatku prosiłeś o szybką wysyłkę, a wybrałeś przesyłkę ekonomiczną. Szkoda było 3zł na priorytet czy też myślałeś, że przesyła ekonomiczna służy do szybkiej dostawy?"

Pięknie prawda? Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem. Szok!

Obrazek
Awatar użytkownika
Bagor
Partner
Partner
Posty: 365
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:12
Seria: E30
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Rocznik: 1990
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodow

Post autor: Bagor »

Tak się składa, że właścicielem sklepu jest mój brat. Patologiczny przypadek Twojej osoby był tak wyjątkowy w historii sklepu, że wiem doskonale o jakiej sytuacji mowa. Jak każdy chyba zauważył, ten osobnik nie podał żadnych informacji/wiadomości poprzedzających tę wiadomość. Jest to chyba oczywiste dlaczego. Może skopiujesz jakie wiadomości wysłałeś do sklepu?

Takie jednostki jak Ty trzeba tępić. Dostałeś odpowiedź taką, na jaką zasłużyłeś. Ze swojej strony mogę powtórzyć Ci to co już usłyszałeś. Na tym forum rozgłosu nie dostaniesz. Co najwyżej jako forumowy klaun.

Nawisem mówiąc, zrobiłeś dobrą reklamę - Twój post jest nawet na wykopie. Pojawiło się dzisiaj dużo więcej zamówień (jakieś 40% więcej niż zawsze) z tego co się zorientowałem, bo po prostu o tym sklepie detailingowym dowiedziało się dużo więcej osób. Naprawdę myślałeś, że ktoś zwróci uwagę na twój dziecinny, kłamliwy lament i odwróci się od sklepu? Wax Paradise to stara dobra marka - trzeci sklep z kosmetykami do detailingu w Polsce, który wprowadził wiele amerykańskich marek po raz pierwszy na polski rynek. Kto zna mnie od wielu lat jako chiptunera, może być pewien, że mój brat robi tak samo dobrą robotę jak ja.
Chiptuning silników BMW: http://www.bmw-diesel.pl/forum/viewtopic.php?t=1316
daniobialystok
Świeżak
Świeżak
Posty: 0
Rejestracja: 17 sie 2017, 13:12

Re: PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodow

Post autor: daniobialystok »

Nie obchodzi mnie kim jesteś ale skoro próbujesz wybielać go i wmawiać, że zamiast antyreklamę zrobiłem reklamę to nie ma sprawy, opiszę wszystko należycie

Po użyciu glinki wystawiłem komentarz (pozytywny) w serwisie Allegro o następującej treści:

"Glinka wcale nie tania i nie jest taka super, nie usuwa żywicy NIE MA SZANS!!! Drobny bród trochę schodzi ale czterech liter nie urywa kolokwialnie mówiąc."

Fakt nie napisane, że usuwa żywicę ale napisane, że usuwa smołę, smoły też mi nie usunęło, ledwo zwykły brud z dachu pojazdu. Mam prawo do wyrażenia opinii na temat produktu, po to są komentarze. Nikogo nie obraziłem, nie napisałem nie prawdy.

Po tym komentarzu otrzymałem wiadomość od Wax Paradise info@waxparadise.pl

"Witam, a czy na aukcji jest napisane, że glinka jest super i usuwa żywicę? Glinka nie usuwa żywicy. Glinka usuwa soki z drzew, a to nie jest to samo co żywica... A jak Panu za mało usuwa brudu, to znaczy, że ma Pan zasyfione auto i trzeba było nie kupować miękkiej glinki, lecz średnią lub twardą. Do płaskiej śruby też używa Pan śrubokręta gwiazdkowego? Trzeba myśleć co się kupuje i umieć czytać ze zrozumieniem.

Pozdrawiam"

Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim, że sprzedawca ma pretensje za pozytywny komentarz i jeszcze pisze do mnie e-maile w tej sprawie...

Skoro otrzymałem wiadomość to odpisałem:

"Napisane jest, że usuwa smołę a czym jest żywica? Potocznie mówi się, że to smoła, nawet do rozpałki używa się "smolniaków", jeśli wiesz co to jest. Glinka usuwa smołę (jaka by nie była) a nie usuwa żywicy o podobnej konsystencji? Logika debila. Nawet jak są preparaty do czyszczenia to usuwają zarówno smołę jak i żywicę, więc zastanów się co piszesz i trochę kultury. Porównanie ze śrubkami nie pasuje więc jest idiotyczne."

Znowu nikogo nie obraziłem, tylko zwróciłem uwagę, że porównanie jest debilne, bo jest. Co ma śrubokręt i śrubka do glinki to nie wiem...

No i doczekałem się wiadomości, którą wkleiłem w poprzednim poście. Co mi tam wkleję raz jeszcze i wyszczególnię najlepsze zwroty

Kultury to tobie brakuje tępy chamie. Dawno świat takiego durnia nie widział. Kretynie naucz się albo doinformuj, że żywica to produkt wytwarzany głównie przez drzewa iglaste. Smoła zaś to ASFALT, wytwarzany jest przez człowieka (głównie z węgla). Smoła nie ma nic wspólnego z żywicą, nie ma żadnej wspólnej konsystencji ani składku, więc idioto wróć do szkoły i naucz się kmiocie czytać opis produktu. Jeśli produkt nie jest przeznaczony do usuwania żywicy to nie jest. Było kupić produkt do żywicy, a nie usuwać ją przy pomocy glinki, do czego nie została przeznaczona. Jakby było mało, to kupiłeś najdelikatniejszą glinkę i czego oczekiwałeś? Po prostu kompletny idiota. W dodatku prosiłeś o szybką wysyłkę, a wybrałeś przesyłkę ekonomiczną. Szkoda było 3zł na priorytet czy też myślałeś, że przesyła ekonomiczna służy do szybkiej dostawy?

Z Wikipedii: "Asfaltu nie należy mylić ze smołą (która jest produktem odgazowania węgla lub drewna, a nie frakcją ropy naftowej)."

Nie wiem jaki był powód takiej reakcji, jakaś frustracja, choroba psychiczna czy co ale jeśli sobie nie radzi z emocjami to niech walnie głową w ścianę, może pomoże...

PS. was oboje trzeba wytępić, dwóch prostaków mniej

Bez odbioru, nie będę więcej czasu tracił na takie dwie ameby.
Awatar użytkownika
Bagor
Partner
Partner
Posty: 365
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:12
Seria: E30
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Rocznik: 1990
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodow

Post autor: Bagor »

W Twojej pierwszej wiadomości jawnie teraz widać, że użyłeś wyrażenia "Logika debila." Bezpośrednio pierwszy obraziłeś mojego brata. Wygląda na to, że możesz mieć problemy natury psychicznej, bo według Ciebie nie jest to obraza. Nie kłam teraz jak szczyl i nie wykręcaj się.

To jest właśnie powód dlaczego dostałeś taką odpowiedź od sklepu. Z ludźmi na poziomie rozmawia się na poziomie, a do patologicznych przypadków Twojego pokroju sprawę stawia się krótko.
Chiptuning silników BMW: http://www.bmw-diesel.pl/forum/viewtopic.php?t=1316
Awatar użytkownika
Wax Paradise
Partner
Partner
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2011, 15:30
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Rocznik: 2005
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PARTNER FORUM: www.WaxParadise.pl - kosmetyki samochodow

Post autor: Wax Paradise »

W pierwszej wiadomości wyjaśniłem dlaczego produkt nie "działa". Kupiłeś glinkę do usuwania żywicy, a ona do tego nie służy. Moja wiadomość była kulturalna i rzeczowa. W odpowiedzi nazwałeś mnie debilem i pisałeś per "Ty", ale kolegami nie jesteśmy. Zachowałeś się jak prostak i mnie obraziłeś. Dostałeś więc odpowiednią odpowiedź i dostałbyś drugi raz taką samą. A jakbyś z takimi tekstami przyszedł do mnie do sklepu, to bym Cię z niego własnoręcznie na ryj wyrzucił. A takimi słowami:
daniobialystok pisze:PS. was oboje trzeba wytępić, dwóch prostaków mniej
Bez odbioru, nie będę więcej czasu tracił na takie dwie ameby.
pokazujesz tylko jaki jest Twój poziom i kogo trzeba wytępić. Jesteś żałosnym zakompleksionym człowieczkiem, który w dodatku jest tępakiem. Następnym razem czytaj ze zrozumieniem, bo znowu kupisz coś, co służy do czegoś innego. Zostałeś najgłupszym klientem, brawo :D
ODPOWIEDZ