e91 3.0d 231 km Kopci na czarno

Zbiór gotowych porad pomocnych w naprawach, modyfikacjach i diagnostyce.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Visto
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2017, 12:13

e91 3.0d 231 km Kopci na czarno

Post autor: Visto »

Witam mam mały problem ze swoim bmw.... Dymi mi na czarno przy dodaniu gazu puszcza chmurę ze tak powiem
W aucie jest Dpf co może być przyczyną? Dodam ze w aucie jest zrobiony Chip ( ale przed nim też puszczał chmure )Wtryski sprawdzone na kompie i metodą przelewową Odma nowa Odpala od szczała Ktoś coś pomoże ?
Awatar użytkownika
Bagor
Partner
Partner
Posty: 365
Rejestracja: 17 sty 2009, 16:12
Seria: E30
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Rocznik: 1990
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: e91 3.0d 231 km Kopci na czarno

Post autor: Bagor »

Visto pisze:Witam mam mały problem ze swoim bmw.... Dymi mi na czarno przy dodaniu gazu puszcza chmurę ze tak powiem
W aucie jest Dpf co może być przyczyną? Dodam ze w aucie jest zrobiony Chip ( ale przed nim też puszczał chmure )Wtryski sprawdzone na kompie i metodą przelewową Odma nowa Odpala od szczała Ktoś coś pomoże ?
Masz jakiś sprzęt diagnostyczny? Sprawdź parametry takie jak ciśnienie doładowania albo masę powietrza zasysanego (mg/suw). Możesz nagrać i wrzucić tutaj.

Przy dodaniu gazu - opisz dokładniej co masz na myśli. Nawet przy delikatnej jeździe czy tylko przy zdecydowanym wciśnięciu pedału gazu?

Modyfikację też mimo wszystko należałoby sprawdzić, bo wcale nie masz pewności, że kupiłeś auto seryjne (trafiają mi się przypadki "podwójnie" zmodyfikowanych aut). Więcej informacji wysłałem na PW.
Chiptuning silników BMW: http://www.bmw-diesel.pl/forum/viewtopic.php?t=1316
Visto
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2017, 12:13

Re: e91 3.0d 231 km Kopci na czarno

Post autor: Visto »

Witam

Przy dodaniu gazu mysle czy wytyski nie są walnięte ..... mam program nagram wszystko i Ci wysle
ODPOWIEDZ