[E39] BMW 525 tds

Porady na co zwrócić uwagę i jak kupować, opinie o bieżących ogłoszeniach sprzedaży.
Chcesz kupić? Bądź spokojniejszy - zapytaj!

Moderator: Moderatorzy

pawel2611
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2009, 20:28
Lokalizacja: szczecin

[E39] BMW 525 tds

Post autor: pawel2611 »

Czesc
Do nabycia mam dzis ta bestie
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6462452
Jezdzilem, ladnie sie prowadzi , zadbana a co Wy mozecie o niej powiedziec na 1 rzut oka ?
Pozdro
Ostatnio zmieniony 17 lut 2009, 10:32 przez pawel2611, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łosiowy
Administrator
Administrator
Posty: 946
Rejestracja: 27 gru 2007, 15:37
Seria: E65-68
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: Nie mam
Rocznik: 1998
Skrzynia biegów: Automatyczna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Łosiowy »

Cos jest z linkiem nie tak
Obrazek
pawel2611
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2009, 20:28
Lokalizacja: szczecin

Post autor: pawel2611 »

Awatar użytkownika
HAKET
Bywalec
Posty: 102
Rejestracja: 14 kwie 2008, 10:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: HAKET »

180 tys przebieg to zapomnij tak z wygladu to wyglada dobrze choc na tych fotach to mało widac i na ich podstawie oceniac ,to dopasowanie tapicerki mi osobiscie sie nie podoba , ja tym ie bedze jezdził tylko ty kolego przed zakupem sprawdził bym ja dokladnie miernikiem grubosci lakieru i numer VIN oczywiscie silnik wszyscy wiemy ile problemow moze przyspozyc zaniedbany tadek pozdro
Mechanika ogulna pelen serwis silnikow TDS
Diagnostyka komputerowa
FOR MOT 510 086 946
Awatar użytkownika
Łosiowy
Administrator
Administrator
Posty: 946
Rejestracja: 27 gru 2007, 15:37
Seria: E65-68
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: Nie mam
Rocznik: 1998
Skrzynia biegów: Automatyczna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Łosiowy »

Lewa lampa zaparowana ciekawe czy od srodka :mrgreen:
Obrazek
pawel2611
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2009, 20:28
Lokalizacja: szczecin

Post autor: pawel2611 »

Spokojna....
Dzis o 15 jade ja obejrzec zobaczymy czy mi sie spodoba
Pozdro

A nie rozumiem co chcesz od tapicerki? Gdzie jest zle spasowana ?

[ Dodano: Wto Lut 17, 2009 5:13 pm ]
Bylem i mam dac odpowiedz jutro do godz 13-tej
Sluchajcie jedno mi sie tylko nie spodobalo.
Tylne poloski jak zlapalem mocno i poruszalem nimi to one rowniez sie poruszyly rownoloegle do ich polozenia . Tak jakby sie obijaly.
Czy to jest Ok i co to oznacza ?
Rowniez jest maly wyciek z dyferencjalu i chyba siemmeringu walu przy ujsciu ze skrzyni biegow.
Co o tym myslicie ?
Pozdro
Ostatnio zmieniony 17 lut 2009, 20:30 przez pawel2611, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
rexman
Bywalec Wyjadacz
Posty: 1665
Rejestracja: 29 gru 2007, 19:26
Seria: E81-88
Nadwozie: Compact/Hatchback
Model: Nie mam
Rocznik: 2005
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Poza Polską
Lokalizacja: Irl
Kontakt:

Post autor: rexman »

HAKET pisze:180 tys przebieg to zapomnij tak z wygladu to wyglada dobrze choc na tych fotach to mało widac i na ich podstawie oceniac ,to dopasowanie tapicerki mi osobiscie sie nie podoba , ja tym ie bedze jezdził tylko ty kolego przed zakupem sprawdził bym ja dokladnie miernikiem grubosci lakieru i numer VIN oczywiscie silnik wszyscy wiemy ile problemow moze przyspozyc zaniedbany tadek pozdro
Rozwinę myśl kolegi co do tej tapicerki...
Zazwyczaj jasne skóry występują w parze z jasną tapicerką wnętrza.Ciekawe,co "powie" VIN.
Być może,że po prostu ktoś sobie zamienił welur na skórę.
Uszczelka na drzwiach mocno sfatygowana,ale to jeszcze o niczym nie świadczy...
Sprawdż nr.na szybach.
Ciekawe jak długo autko jeżdziło w PL?
bumas525
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 14 gru 2008, 20:12
Seria: E39
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525td
Rocznik: 1997
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Post autor: bumas525 »

auto stoi u mnie w mieście i to już dosyć długo...
joseph
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2009, 8:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: joseph »

Witam:) Piszę w tym temacie ponieważ nie chce zaśmiecać wam forum tematami, które zapewne nie raz jeszcze się pojawią. Jestem już użytkownikiem tdsa (e39 525 tds touring) od 2 dni. Auto ma najechane na budziku ok 182 tys. Przebieg udokumentowany jest tz. cała historia serwisowania w danym roku. Po jednym właścicielu auto sprowadzone zostało z niemiec. To jest "nasze" (moje i ojca) pierwsze bmw. Poprzedni samochód jaki miałem również sprowadzony z Niemiec to toyota Carina która już nie była wogóle serwisowana więc opinie o jej nie zawodności można między bajki włożyć. Ojciec za to miał skode Felicie 99 rok. Pomimo złych opinii na temat tego silniczka skusiliśmy się do kupna tego samochodu. Samochód jest w automacie zadbany jak to Niemiec kierownica w idealnym stanie, siedzenia nie powycierane itc. Silnik czyściutki suchutki pewnie był myty, nic nie stuka, nie puka lub jak innym nie dzwoni. Zawieszenie oczywiście jak samochód sprowadzony z zachodu bajka. Chciałbym się zapytać was o opinie czy dobrego zakupu dokonałem. Rocznie to nawet 5 tys. przebiegu nie robie wraz z ojcem. W Carinie przez niecały rok zrobiłem 2 tys. Moj ojciec przez 3 lata zrobił w swojej skodzie jakieś 12 tys. Robiąc tak mało kilometrów postanowiliśmy z 2 samochodów zrobić jeden- mniej opłat, diesel który jest w stanie coś wyprzedzić-może dla innych to mało ale największą pojemność jaką mieliśmy w samochodzie to 1.6 a koni najwięcej to 107 w benzynie;] Diesla wybraliśmy jeszcze z tego względu bo mamy taniej ropę.:) Proszę mi powiedzieć czy dobrego zakupu dokonaliśmy. Ciesze się że mogłem do was dołączyć ale mam nadzieje, że nie będę miał problemów technicznych z tym samochodem. Pozdrawiam
lukas82
Bywalec
Posty: 144
Rejestracja: 01 sie 2008, 20:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: lukas82 »

Wrzuć jakieś foty:)Jak będziesz dbał to będziesz długo śmigał.Na takie przebiegi to mogliście spokojnie benzynkę kupić ale jak macie ropę tańsza to czemu nie oby dobrą.Pozdrawiam
Gdyby Bóg uważał że przedni napęd jest lepszy to chodzilibyśmy na rękach
ODPOWIEDZ