[E34] 525 TDS - Co o nim sądzicie?

Porady na co zwrócić uwagę i jak kupować, opinie o bieżących ogłoszeniach sprzedaży.
Chcesz kupić? Bądź spokojniejszy - zapytaj!

Moderator: Moderatorzy

Sambor
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2009, 0:50
Lokalizacja: Katowice

[E34] 525 TDS - Co o nim sądzicie?

Post autor: Sambor »

http://www.allegro.pl/item609518914_bmw ... n_bdb.html - Znalazłem bardzo ładnego TDS'a :D Ma dokładnie to czego pragnę (pozmieniałbym w nim tylko pierdoły... nooo... może poza konkretnym chipem i lekkim obniżeniem zawieszenia) i ten kolor :mrgreen:. Co o nim sądzicie? Może mieszka ktoś w pobliżu i byłby w stanie się wybrać i obejrzeć? Oczywiście odwdzięczę się :wink:. Ja niestety mam do głogowa (woj. dolnośląskie) ponad 300km w jedną strone i jeśli miałbym go kupić to tylko za pierwszym podejściem.
"Możesz mieć każde auto. M5 i tak jest szybsze." - Jeremy Clarkson
ŁYSYYY
Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 13 kwie 2008, 17:14
Seria: E36
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 325tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Automatyczna
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ŁYSYYY »

Fajne autko :razz: Wygląda na zadbane. Ciekawa propozycja. Przebieg moze nie mały ale za to raczej prawdziwy z tego co pisze- serwisowany.
Awatar użytkownika
Deacon
Bywalec Wyjadacz
Posty: 728
Rejestracja: 17 lut 2008, 12:39
Rocznik: 2005
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec Radzionków

Post autor: Deacon »

przy takim przebiegu podstawa to spytac czy bylo cos robione z pompa wtryskowa.
Awatar użytkownika
wojtek_blekitny
Moderator
Moderator
Posty: 921
Rejestracja: 06 wrz 2008, 23:51
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1994
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: okol. Poznania

Post autor: wojtek_blekitny »

Wygląda bardzo ładnie, ale jest kilka ale :neutral: :
1. Ramka Chrom-line wokół szyb bocznych na karoserii , a na samych drzwiach shadow-line <chyba, że to refleks świetlny na zdjęciach, albo coś takiego wychodziło i ja jestem niedoinformowany, albo właściciel zrobił tak celowo>
2. maska jest wysunięta przed prawy błotnik :roll:
3. zdjęcie nr 5- zaślepka poduchy pasażera :oops:

Powiecie, że się czepiam, ale w opisie aukcji widnieje bezwypadkowy.

4. Bardzo słuszna uwaga Deacon'a
"Exercise your inner demons"
E34: "Ulep z samego serca Wielkopolski"
Awatar użytkownika
kwiatek
Bywalec Gadulec
Posty: 337
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:07
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525tds
Rocznik: 1996
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: kwiatek »

wojtek_blekitny, Nie wiem czego sie czepaisz? poweim tak ja mam 96 rok i zaślepka poduchy pasażera też nie leży idealnie a jest auto nie bite, a co do maski to jak mi mechanicy robili przy silniku to ją ściągali i tez teraz jej nie mam idealnie założonej . Zdjecia to nie wszystko najlepiej zobaczyć i wtedy ocaniać . :wink:
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2009, 22:39 przez kwiatek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wojtek_blekitny
Moderator
Moderator
Posty: 921
Rejestracja: 06 wrz 2008, 23:51
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1994
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: okol. Poznania

Post autor: wojtek_blekitny »

"Taki już jestem cham i prostak" :mrgreen:
Ale w zasadzie 10-11k, to mało nie jest jak na E34 i można już czegoś oczekiwać.
Auto ładne, ale nie trudno o przysłowiowe "g**** w papierku".
Stłuczka nie musi oznaczać, że z autem nie wiadomo co jest nie tak, ale lepiej być świadomym.
Poza tym, kolega wkleja ogłoszenie do oceny, to mówię co widzę, zatem po co głupie teksty pod moim adresem typu "zobaczyć i wtedy ocaniać".
Jak ktoś obejrzy z bliska, to powie więcej- ja mówię, co mnie się rzuca w oczy.
Tak czy inaczej nie zamierzam się tu o to wykłócać- każdy ma swoje zdanie.
Pozdr
"Exercise your inner demons"
E34: "Ulep z samego serca Wielkopolski"
Awatar użytkownika
kwiatek
Bywalec Gadulec
Posty: 337
Rejestracja: 16 paź 2008, 22:07
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525tds
Rocznik: 1996
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: kwiatek »

wojtek_blekitny, nikt tu nikomu nie ubliża ja tylko napisalem ,że ja też tak mam i wcale auto nie jest po stluczce , a to ,że wyraziłeś swoja opinie to chyba dobrze po to jest forum prawda?
Sambor
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2009, 0:50
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Sambor »

Panowie spokojnie :cool:. Krytyczne opinie też się przydają, bo studzą zapał, zwłaszcza, że ten egzemplarz jest najlepszym jaki udało mi się wyszukać, bo gdybym kupował nówke E34 to w salonie BMW zamówiłbym prawie identyczny (w sumie do pełni szczęścia brakuje tylko M-Pakietu :mrgreen:). Wydaje mi się, że beemka nie miała dzwona, bo gdyby było coś z nią nie tak i szła by na sprzedaż, to na pewno nie na tych felgach, nie była by tak zadbana, przebieg byłby ze 150 tys. mniejszy i cena też pewnie by byłą poniżej 10kPLN.
"Możesz mieć każde auto. M5 i tak jest szybsze." - Jeremy Clarkson
Awatar użytkownika
Lucius
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 30 gru 2007, 17:33
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Automatyczna
Województwo: Dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Lucius »

Felgi są jak najbardziej na miejscu jeśli chodzi o sprzedaż auta po dzwonie , wielu jest klientów którzy widząc tak zwane i tu przepraszam za wyrażenie "Oczojebne fele" nie patrzą na szczegóły :roll:
Ogólnie auto dziwne jakieś , środek z M5 razem z konsolą przełożony bo widać że konsola w skórze i wnęki koło lewarka biegów , te listwy zewnętrzne jakieś pomieszane więc widać że właściciel lubi sobie podłubać przy aucie :mrgreen:
Chyba że można sobie było zamówić wnętrze z M5 ale jeszcze nigdy tego w TDS nie widziałem i pewnie szło by w parze z pakietem zewnętrznym a lampy tylne to jakby nie pełny ten pakiet :razz:
Obrazek
Sambor
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 sty 2009, 0:50
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Sambor »

Dzisiaj (tj. wczoraj - 26.04) skontaktowałem się ze sprzedawcą, ale jest akurat w Austrii, więc pogadam z nim na spokojnie jutro, albo po jutrze jak wróci. Co do środka to z tego co wiem, to można było sobie zamówić wersje confort, albo M-Technika (i nie musiał to iść w parze z M-Plastikami - dzisiaj w E60 też nie musisz mieć zew. M-Pakiety by mieć sportowe siedzenia)... a jeśli jest dokładane, to myślę, że dobrze to świadczy o właścicielu, bo zapewne jest pasjonatem Beemek. Co do tego prawie chromeline'u to może być wiele przyczyn dlaczego tak wygląda... nie omieszkam zapytać o to, zresztą poprosze o numer VIN, szczegółowo go rozkoduje i będzie wszytko jasne :). Ogólnie jestem dobrej myśli i mam wielką nadziej, że do przyszłego tygodnia Beemka będzie stała pod moimi oknami :mrgreen:.
"Możesz mieć każde auto. M5 i tak jest szybsze." - Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ