E36 318 tds PROBLEMY PO WYMIANIE SILNIKA

Tematy ogólne dotyczące silnika i przeniesienia napędu (sprzęgło, skrzynia, wał, most).

Moderator: Moderatorzy

globus_318tds
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:49
Lokalizacja: łódź

Re: E36 318 tds PROBLEMY PO WYMIANIE SILNIKA

Post autor: globus_318tds »

zupelny offtopic...
drodzy forumowicze... po chyba 7 latach jazdy tds -318tds- mogę z czystym sumieniem powiedzieć że w końcu doprowadziłem auto do stanu w którym wiem co to elastyczność na każdym biegu i przyśpieszenie na więcej niż akceptowalnym poziomiem. po ponad roku wizyt u TYLKO jednego mechanika, który z uporem podkreślał zawsze że gdzieś mam przedmuch w doładowaniu znalazłem milimetrową (może 2 mm) dziurkę w IC. Aby znaleźć ładny IC do małego TDS poświęciłem chyba 7 miesięcy. Ale efekt był oszałamiający... i to tylko za 60zł:))teraz auto ciągnie od samego dołu pięknie, jak przejdzie te 1700 obr to wciska w fotel. na autostradzie wcześniej nie wiedziałem jak to jest jechać 140 km/h a teraz 180 km/m i chce jeszcze. jestem oczarowany szczególnie tą autostradą bo gdy zazwyczaj jade 130 i chce wyprzedzić to nie musze wyczekiwać aż nic nie będzie jechalo z tylu tylko sandał i momentalnie robi sie 160... wiem że to troche dziecinnie może wszystko brzmieć ale radości teraz auto daje co niemiara. pozdrawiam
ODPOWIEDZ