E39 525d Problem z odpalaniem

Forum o ogólnych problemach z elektroniką i elektryką w BMW.

Moderator: Moderatorzy

matiuspl1
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2015, 0:14
Seria: E39
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525d
Rocznik: 2001
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie

E39 525d Problem z odpalaniem

Post autor: matiuspl1 »

Witam serdecznie
mój pierwszy post i od razu problem tzn: wczoraj rano Autko odpaliło normalnie po przejechaniu kilku KM stanąłem pod sklepem i... już nie chce odpalić. Podczas przekręcania kluczyka słychać cykanie. Cyk kontrolki gasną po czym zapalają się i znowu cyk i znowu gasną i tak w kółko. Samochód udało się odpalić kablami. Wjechałem do garażu po zgaszeniu silnika próbowałem odpalić go ponownie tym razem po cyknięciu wszystko gasło i brak prądu. Przycisnąłem klamrę + na Aku wszystko sie zapaliło po probie ponownego rozruchu ponownie Cyk i wszystko gaśnie. Co może być problemem? Gdzie szukać rozwiązania?
Akumulator jest praktycznie nowy (kupiony 3 miechy temu) oczywiście ładowanie sprawdziłem jest ok, akumulator też żyleta
Awatar użytkownika
Markiej
Bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Seria: E28
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525td
Rocznik: 1986
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Podkarpackie

Re: E39 525d Problem z odpalaniem

Post autor: Markiej »

poprawiłeś te klemy?
Awatar użytkownika
Barman
Bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:25
Seria: E39
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1999
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Nowe miasto n/P

Re: E39 525d Problem z odpalaniem

Post autor: Barman »

matiuspl1 pisze:Witam serdecznie
mój pierwszy post i od razu problem tzn: wczoraj rano Autko odpaliło normalnie po przejechaniu kilku KM stanąłem pod sklepem i... już nie chce odpalić. Podczas przekręcania kluczyka słychać cykanie. Cyk kontrolki gasną po czym zapalają się i znowu cyk i znowu gasną i tak w kółko. Samochód udało się odpalić kablami. Wjechałem do garażu po zgaszeniu silnika próbowałem odpalić go ponownie tym razem po cyknięciu wszystko gasło i brak prądu. Przycisnąłem klamrę + na Aku wszystko sie zapaliło po probie ponownego rozruchu ponownie Cyk i wszystko gaśnie. Co może być problemem? Gdzie szukać rozwiązania?
Akumulator jest praktycznie nowy (kupiony 3 miechy temu) oczywiście ładowanie sprawdziłem jest ok, akumulator też żyleta
przeciez sam sobie odpowiedziałes na pytanie co moze byc przyczyna za auto robi cyk cyk :D
ODPOWIEDZ