Nowy adres!

Miejsce gdzie można zgłaszać błędy oraz propozycje związane z portalem.
Problemy z logowaniem, rejestracją, obsługą - dział techniczny!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nest
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 31 sie 2008, 22:21
Seria: E36
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 318tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Köslin
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: Nest »

Postanowiłem wyjść z propozycją

Starałem się stworzyć klimat konwencji graficznej jaką ogólnie aktualnie rzuca BMW ...przez takie działanie graficzne forum może wydawać się co ważne ...bardziej wiarygodne. Zastosowanie zdjęć modeli z 'rożnych epok' jest świadomym działaniem obrazującym adekwatność tematów forum do danych modeli jeżdżących po naszych drogach.

....co wy na to?
Obrazek
Awatar użytkownika
biernus
Bywalec Gadulec
Posty: 419
Rejestracja: 20 sty 2008, 22:57
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1993
Skrzynia biegów: Automatyczna
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: biernus »

Nest.. niezle niezle ... nawet bardzo mi sie podoba
Obrazek
Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl
Awatar użytkownika
Nest
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 31 sie 2008, 22:21
Seria: E36
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 318tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Köslin
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: Nest »

pozwoliłem sobie też na lekką zmianę kolorystyki forum :wink: ...taka drobna sugestia :roll:
Obrazek
Daro280
Bywalec Wyjadacz
Posty: 643
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:14

Re: Nowy adres!

Post autor: Daro280 »

uwazam, ze obok tego nowego silnika CR powinien byc jeszcze nasz silnik TDS...

uwazam takze,zejakos tak oficjalnie to wygląda strasznie, tak jakos salonowo, jak ide do salonu to taki styl widze...

mi sie bardziej juz podoba to co jest teraz...

taki niby garaz a z niego wyjezdza E60-tka i jest fotka naszych silinkow TDS. to co jest teraz bardziej mi podchodzi... :wink:
Awatar użytkownika
Nest
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 31 sie 2008, 22:21
Seria: E36
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 318tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Köslin
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: Nest »

mówisz jakbyś był z małego miasta :] ..polska ma doganiać europę a nie .....białoruś.

chyba rozumiesz oco mi chodzi ....czy nie? :roll:
Obrazek
Daro280
Bywalec Wyjadacz
Posty: 643
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:14

Re: Nowy adres!

Post autor: Daro280 »

nie bardzo... :|

ja nie mowie, ze zrobiles tandete, tylko taki styl mi sie mniej podoba poprostu, zdecydowanie bardziej wpada mi w oko taki styl jak jest teraz... tak jak Ty zrobiłeś to jakbym ogladal strone bmw.pl




z innej beczki... odnosze wrazenie, ze jakos teraz mniej osob oglada forum... kiedy ja jestem to tylko ja nikt inny, malo postow, prawie sie nic tu nie dzieje. ciekaw jestem dlaczego... :?:
wczesniej to w kazdym temacie bylo duzo wypowiedzi, dyskusji a teraz... wchodze i nikt nic prawie nie odpisuje... co Wy o tym myslicie ??
Awatar użytkownika
rexman
Bywalec Wyjadacz
Posty: 1665
Rejestracja: 29 gru 2007, 19:26
Seria: E81-88
Nadwozie: Compact/Hatchback
Model: Nie mam
Rocznik: 2005
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Poza Polską
Lokalizacja: Irl
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: rexman »

Prawdę mówiąc spodziewałem się więcej propozycji nowego logo. Wtedy byśmy zagłosowali na któreś i "po dyskusji", a tak to... już widać co się dzieje. :cry:
rononM1
Bywalec
Posty: 198
Rejestracja: 10 kwie 2008, 17:43
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525tds
Rocznik: 1996
Skrzynia biegów: Automatyczna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: W-wa

Re: Nowy adres!

Post autor: rononM1 »

Powiem szczerze :mrgreen: , że zmiany faktycznie poszły na lepsze :D
Trzeba iść do przodu, świat nie stoi w miejscu itp., itd. ...
Ale co mnie to właściwie obchodzi - mam TDS-a, znalazłem się na tym właśnie forum z jego powodu i nic mnie nie obchodzą "diesle", CR-y i cała reszta.
Pamiętam jak bodajże Łosiowy na forum bmw-klub pisał, że tds jest na tyle specyficzym silnikiem, że zasługuje na osobne forum. TDS-y powoli obumierają, ale zauważcie jak aktualni właściciele doprowadzają do ideału swoje auta ciesząc się prawie że klasykiem -rozumiem wiele zastrzeżeń do tego motoru, lecz nikt nie powiedział iż jest on super-niejeżdżona-nówka a właściciel-pasjonat powinien być świadomym jego użytkownikiem.
Niektóre marki-modele chlubią się swoją wyjątkowością - mają swoje fora i cieszą się ze swojej "niszowości", mając na uwadze nie powszechność i potencjalną ilość użytkowników lecz swoją unikatowość.
Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy ma takie podejście ale takie jest moje zdanie być może dlatego, że mój TDS nie opuści już mojej Rodziny - Ci, którzy go widzieli, wiedzą dlaczego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jawor
Administrator
Administrator
Posty: 2404
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:02
Seria: E90-93
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2010
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: Jawor »

Daro280 pisze:nie bardzo... :|
z innej beczki... odnosze wrazenie, ze jakos teraz mniej osob oglada forum... kiedy ja jestem to tylko ja nikt inny, malo postow, prawie sie nic tu nie dzieje. ciekaw jestem dlaczego... :?:
wczesniej to w kazdym temacie bylo duzo wypowiedzi, dyskusji a teraz... wchodze i nikt nic prawie nie odpisuje... co Wy o tym myslicie ??
witam.
mielismy problem ze skryptem, połowa ludzi nie mogła napisać postu ze wzgledu na bana nie wiadomo skąd, chociaż w ustawieniach forum nie było zadnego bana czy ostrzezenia. Na szczęście problem został już rozwiązany, myśle że teraz więcej osób będzie się udzielać.

Inna kwesta to to ze ludzie nie wiedzą że bmw-tds.pl i bmw-diesel to to samo forum, przynajmniej takie głosy docieraja do mnie na PW.

W kwestii layout'u, jesli ktoś ma jakieś propozycje graficzne, nie ma problemu, prosze o przygotowanie logo, jakiejs kolorystyki etc, moge wykonać nowe skórki na forum.
Sam w grafike się nie bawic nie będe bo nie mam do tego drygu i wyczucia niestety, ale chetnie rozważę wszystkie propozycje.

PS. szybka odpowiedź pojawi się na dniach, musze trochę podlubac jeszcze w kodzie. Jesli chodzi o oznaczanie for jako przeczytane to pod linkiem do BMWAutoKlub.pl jest opcja do odznacenia postów.

Jeśli komuś jeszcze czegoś brakuje to prosze o info.

Pozdrawiam, Jawor
Powrót do korzeni: e34 Ponton

Moje byłe:
Zobacz moją… zieloną… ropuchę!
Rodzinkę wożę 318d
Daro280
Bywalec Wyjadacz
Posty: 643
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:14

Re: Nowy adres!

Post autor: Daro280 »

"Przepraszamy, ale nie możesz teraz użyć wyszukiwarki. Spróbuj ponownie za kilka minut."

za kazdym razem jak klikam "przeczytaj nowe posty" wyskakuje mi taki komunikat...
Jeta
Bywalec Gadulec
Posty: 387
Rejestracja: 29 sie 2009, 18:30
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525tds
Rocznik: 1996
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy adres!

Post autor: Jeta »

Chyba RononM1 napisał wszystko w tym temacie. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem,mi również stare forum bardziej odpowiadało bo było tak jakoś bardziej "przejrzyste" ale trzeba iść z duchem czasu i akceptuje to. Myślę też,że większość starych userów jeszcze nie do końca oznajmiła się z tym forum i w związku z czym jest mniej postów. Wszystko do nadrobienia,kwestia czasu ;) i tak jak Rafał to jeszcze zaznaczył,żadne CR mnie nie interesują,tylko TDS i tylko takie tematy będę przeglądał
Pozdrawiam !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jawor
Administrator
Administrator
Posty: 2404
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:02
Seria: E90-93
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2010
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: Jawor »

Daro, odbudowałem na nowo wyszukiwarkę. Powinno być lepiej, jeśli nie zadziała to wyloguj sie i wyczyśc cookiesy.
Jak nie pomoże to daj znać i będę kombinował dalej.

PS. Problemy z trojanem już zniknęły?

W kwestii ruchu na forum, od kilku dni statystyki znacznie poszły w górę, rejestruje się tez więcej osób na forum. W kwestii ilości postów trudno mi się wypowiedzieć, nadmienię tylko że forum jest otwarte dla gości, mają dostęp do wszystkich działów bez rejestracji i problemów które już w większoci przypadków zostały rozwiązane.

Weźcie pod uwagę także, że jesteśmy jednym z niewielu for na którym off-topic i galeria nie są tematami dominujacymi stąd i ilość postów nie jest jakaś przytłaczająca.

Pozdrawiam, Jawor
Powrót do korzeni: e34 Ponton

Moje byłe:
Zobacz moją… zieloną… ropuchę!
Rodzinkę wożę 318d
Ermce
Bywalec Wyjadacz
Posty: 1052
Rejestracja: 02 paź 2009, 17:48
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Lubuskie

Re: Nowy adres!

Post autor: Ermce »

nie jestem grafikiem komputerawym ale mam pewien pomysl na nowe logo (ten caly pasek, ktory jest niezbyt ambitny, zrobiony jakby na poczekaniu) ja bym zestawil przody bmw (widziane z boku, od konca przednich drzwi, do konca zderzaka) i tak od starszysch modeli do tych najnowszych badz same tyly klap z oznaczeniami tylko silnikow diesel'a (literkami) i tak jedno przysloniete drugim, byle bylo widac jeszcze kawalek tylnej lampy co by pomoglo w rozpoznaniu modelu auta, jak znajde chwile czasu to zrobie cos co bedzie przypominalo to co mam na mysli.

Brakuje mi w nowym forum "szybkiej odpowiedzi"
Awatar użytkownika
Marciino
Bywalec Gadulec
Posty: 332
Rejestracja: 20 maja 2009, 18:54
Seria: Szukam...
Nadwozie: _
Model: Nie mam
Rocznik: 1994
Skrzynia biegów: Nie mam
Województwo: Mazowieckie
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Nowy adres!

Post autor: Marciino »

Jawor pisze:PS. Problemy z trojanem już zniknęły?
Wygląda na to że zniknęły, przynajmniej u mnie.

Pozdr.
Awatar użytkownika
Jawor
Administrator
Administrator
Posty: 2404
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:02
Seria: E90-93
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2010
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: Jawor »

Ermce pisze:nie jestem grafikiem komputerawym ale mam pewien pomysl na nowe logo (ten caly pasek, ktory jest niezbyt ambitny, zrobiony jakby na poczekaniu) ja bym zestawil przody bmw (widziane z boku, od konca przednich drzwi, do konca zderzaka) i tak od starszysch modeli do tych najnowszych badz same tyly klap z oznaczeniami tylko silnikow diesel'a (literkami) i tak jedno przysloniete drugim, byle bylo widac jeszcze kawalek tylnej lampy co by pomoglo w rozpoznaniu modelu auta, jak znajde chwile czasu to zrobie cos co bedzie przypominalo to co mam na mysli.

Brakuje mi w nowym forum "szybkiej odpowiedzi"
Szybka odpowiedź niedługo będzie znów na forum.

W kwestii logo to wbrew temu co myslisz nie było zrobione na odwal ani na poczekaniu, tym bardziej jak sam mówisz nie jesteś grafikiem i nie widzisz nakładu pracy - choćby wyrysowanie tego E60 czy silnika m51.

Jak ktoś zrobi logo wg własnego pomsłu i będzie to profesjonalnie wykonane i będą osoby które chciałyby by na forum było takowe logo do wrzucę je do nowego stylu.

Póki co była jedna propozycja i bez jakiejś euforii ze strony userów.
Powrót do korzeni: e34 Ponton

Moje byłe:
Zobacz moją… zieloną… ropuchę!
Rodzinkę wożę 318d
Daro280
Bywalec Wyjadacz
Posty: 643
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:14

Re: Nowy adres!

Post autor: Daro280 »

Jawor, tak zniknol problem z trojanem juz nic niema wszystko jest git :) wyszukiwarka tez juz dziala takze dzieki tez jest git :)

tak jak napisał Jeta trzeba sie przyzwyczaic do nowego forum bo jakis drętwy teraz jestem jak przeglądam nasze forum... :|
Awatar użytkownika
Jawor
Administrator
Administrator
Posty: 2404
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:02
Seria: E90-93
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2010
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: Jawor »

Tak notabene, to jak z Łosiowym zakładaliśmy TDSa to też ludzie się śmiali, że nikt ni bedzie wchodził na takie forum, a tu nagle zdziwko :)

Pzdr
Powrót do korzeni: e34 Ponton

Moje byłe:
Zobacz moją… zieloną… ropuchę!
Rodzinkę wożę 318d
Daro280
Bywalec Wyjadacz
Posty: 643
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:14

Re: Nowy adres!

Post autor: Daro280 »

Jawor !! ja mam takie troszke inne pytanko... jak mam wstawic jakas fotke sobie pod swoja wypowiedzia tak jak masz Ty badz inni?? nie chodzi mi o avatar tylko na samym dole jako podpis tam gdzie ja mam "banio" w jaki sposob tu wzucic zdjecie ??
Awatar użytkownika
Jawor
Administrator
Administrator
Posty: 2404
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:02
Seria: E90-93
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2010
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowy adres!

Post autor: Jawor »

Wchodzisz w zarzadzaj profilem, później profil i edycja podpisu.
Używasz tagów:

Kod: Zaznacz cały

[img][/img]
i miedzy img wrzucasz link do zdjęcia.
podrzuć mi na priv to Ci ustawię.
Powrót do korzeni: e34 Ponton

Moje byłe:
Zobacz moją… zieloną… ropuchę!
Rodzinkę wożę 318d
Ermce
Bywalec Wyjadacz
Posty: 1052
Rejestracja: 02 paź 2009, 17:48
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Lubuskie

Re: Nowy adres!

Post autor: Ermce »

moze by wybrac droga glosowania model, ktory reprezentowalby forum swoim przodem (grillem i swiatlami- one tylko byly by oswietlone i z gory i z dolu coraz to bardziej od nich dalej by swiatlo przygasalo
Zablokowany