Regeneracja wtrysków

Problematyka związana ze spalaniem oraz paliwami (w tym biopaliwa i ekologia).

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skroczek1
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 07 lut 2009, 8:15
Seria: E36
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 318tds
Rocznik: 1996
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Regeneracja wtrysków

Post autor: skroczek1 »

Witam
Mam takie pytanie odnosnie wtryskow...
jakis czas temu wymienialem popychacze zaworow w e36 318TDS i po odpaleniu (jak i na starchych szklankach i na nowych) Slysze jak by jeden zaworek inaczej pracowal... I chcialem sie zapytac bo znajomy mi podpowiedzial ze to moze byc wina wtryskiwacza ktoregos ze on kuleje... Kopci mi dopiero na wysokich obrotach a tak to wogule :wink: jedynie co po odpaleniu lubi dymka dac :lol: czesem....

I mam jeszcze jedno pytanie....
Jak wlewalem swiezy olej do silnika to przypadkowo polecialo mi troszke do gniazda gdzie jest przykrecony wtryskiwacz i jak odpalilem samochod to zauwazylem ze zaczely sie wydobywac jakies bombelki wokul wtrysku to jest normalne czy uszczelka juz przepuszcza kompresje?? silnik byl zimny...
Daro280
Bywalec Wyjadacz
Posty: 643
Rejestracja: 19 sie 2008, 21:14

Regeneracja wtrysków

Post autor: Daro280 »

ja podjade sobie do kolesia którego mi Jeta polecil zobaczymy co on powie na temat moich wtryskow...

sory za OT: i odrazu niech mi sprawdzi w jakim stanie mam pompe...

wczoraj zdjolem pokrywe plastikowa i ujzalem ze... wtrysk pierwszy zaczynajac od (gory,szyby) leje sie tam niezle ropa... a reszta sam niewiem.... jakies tez takie kurna popocone sa :twisted: :twisted:

doszedłem do wniosku i... nowy sterujący będzie... reszta regenerowanych z boscha i przewody metalowe od pompy do wtrysków tez :mrgreen:

mam pytanko... czy u mnie kąt wtrysku i dawke ustawia się poprzez kompa...?? czy trzeba coś grzebać w pompie...
ODPOWIEDZ