Strona 1 z 1

otwierająca się klapa bagażnika

: 04 mar 2009, 22:15
autor: NowicjuszE39Tou
Witam. Mam problem z klapą bagażnika otwiera się podczas jazdy,na zakrętach i wybojach. Czy miał ktoś podobny problem?co może być przyczyną?proszę o pomoc!!!

: 04 mar 2009, 23:00
autor: kifiu
sprawdz czy kable nie sa przetarte przy klapie.otwieranie jest elektryczne wiec moze byc kabel jakis uszkodzony i podczas jazdy po dotknieciu do masy robi zwarcie i otwiera zamek. ale to tylko teoria.

: 04 mar 2009, 23:05
autor: NowicjuszE39Tou
[quote="kifiu"]sprawdz czy kable nie sa przetarte przy klapie.otwieranie jest elektryczne wiec moze byc kabel jakis uszkodzony i podczas jazdy po dotknieciu do masy robi zwarcie i otwiera zamek. ale to tylko teoria

a w ktorym miejscu te kabelki moge znaleśc?? Zgóry dzieki

: 05 mar 2009, 10:50
autor: kifiu
w e34 sa przy zawiasach.w e39 pewnie tez tam beda.

: 05 mar 2009, 19:24
autor: rudesmen
Przusłuchaj się czy klapa otwiera się "elektrycznie" (jak byś normalnie nacisnął przycisk) czy bez tego charakterystycznego dźwięku silniczka.

: 05 mar 2009, 20:49
autor: adam-bmw
ja przerabialem ten problem u ojca w e39, tak jak pisal kifu sprawdz kable przy zawiasie z lewej strony, u mojego ojca wariowal zamek swiatla i wyciaraczka, po naprawie wiazki wszystko ok

: 06 mar 2009, 20:51
autor: NowicjuszE39Tou
rudesmen pisze:Przusłuchaj się czy klapa otwiera się "elektrycznie" (jak byś normalnie nacisnął przycisk) czy bez tego charakterystycznego dźwięku silniczka.
no własnie róznie sie otwiera na dziurach chyba bez tego silniczka a na postjou jak nieraz otwieram centralny zamek to otwiera sie elektrycznie ale co tam dokładnie trzeba zrobić kable wymienić czy zaizolować tylko wystarczy ???

: 06 mar 2009, 21:35
autor: adam-bmw
przewod w moim przypadku sie przerwal wystarczylo go zlaczyc za pomaca malej wstawki ok 3cm aby bo nie naciagac potem izolujesz i ukaldasz na swoim miejscu