Strona 1 z 1

[E39] Jaki filtr paliwa?

: 25 paź 2009, 17:42
autor: jonyt1000
Witam . Ostatnio rozmawiałem z kumplem który już trochę czasu lata BMW i mówił bym nie kupował innego filtra paliwa jak Champion lub ewentualnie Knechta. Odradzał jakies filtrony i inne podobne. Ma to jakiś wpływ?

: 25 paź 2009, 20:31
autor: Deacon
filtry roznia sie wielkoscia i jakoscia wkladu filtrujacego - tej bibulki. zmieniam filtr co wymiane oleju, czyli co 10tys. km i uwazam, ze nie ma sensu przeplacac przy takich przebiegach. dodam, ze kupuje filtr od Omegi bo jest polowe tanszy a taki sam. ja jezdze na filtronie i jak rozcianalem stary filtr po 10tys km byl czysciutki, zero brudu. tankuje tylko shell v-power.
uwazam, ze bardziej nalezy dbac o jakos palwia niz o firme filtra :)

: 25 paź 2009, 20:45
autor: Prawdziński
Ja mam wszystkie z "Filtrona" (powietrza, oleju, paliwa) i jestem z nich zadowolony. Jest to producent który posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji filtrów i przez ten okres wyrobił sobie renomę.

: 25 paź 2009, 21:27
autor: Bociek
ja mam knechta i polecam

: 26 paź 2009, 15:23
autor: Łosiowy