Strona 1 z 1

E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego

: 22 gru 2009, 14:20
autor: krzychwkr
Witam serdecznie kolegów,
Mam następującą sprawę dzisiaj w nocy jakiś piii...pii.... i wszystko co o nim najgorsze po chamsku brutalnie i bezmyślnie ułamał i ukradł mi lusterko od strony kierowcy.. mam nadzieje, że nie zobaczy w porę w tym lusterku jakiejś przeszkody i szczęźnie w rowie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ..
Nie mniej wracając do tematu chciałbym się zapytać co trzeba rozmontować aby zamontować nowe.? Nowe będę miał jutro, głównie chodzi mi o przewody od regulacji bo te stare zostały odcięte przy samych drzwiach, czy w tej sytuacji konieczne jest demontowanie boczku drzwi? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego

: 22 gru 2009, 17:36
autor: Jawor
Musisz zdemontować ten mały trójkącik żeby dostać się do śrub i zdjąć lub odchylić boczek żeby odpiąć kabel regulacji lusterka

E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego

: 22 gru 2009, 19:38
autor: krzychwkr
Dzięki, mam teraz pytanie co do boczków, jak one są przymocowane? i w którym miejscu najlepiej odginać? chodzi mi o to, że nie chciałbym nic pourywać i nie chce żeby mi coś później trzeszczało w drzwiach.

E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego

: 22 gru 2009, 21:32
autor: Jawor
Dół i boki są na plastikowych spinkach, pod "klamką" wewnętrzną jest śruba. Musisz wykręcić też plastikowy rygiel i wyjąć przełącznik od lusterek i go odłączyć.

E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego

: 23 gru 2009, 4:24
autor: Lucius
Pod przełącznikiem lusterek jest jeszcze jedna śruba :wink: