Zmiany na forum

Miejsce gdzie można zgłaszać błędy oraz propozycje związane z portalem.
Problemy z logowaniem, rejestracją, obsługą - dział techniczny!

Moderator: Moderatorzy

Dawit000
Bywalec
Posty: 194
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:51
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525tds
Rocznik: 1994
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Turek

Zmiany na forum

Post autor: Dawit000 »

Chciałbym Bardzo ale to BARDZO prosić administracje żeby chociaż nie zmieniali wyglądu forum bo naprawde staje sie coraz mniej przejrzyste i czytelne. Aż boje sie wejsć jutro i zobaczyć że nic nie będzie widać.


Pozdro Dawit000
Awatar użytkownika
Jawor
Administrator
Administrator
Posty: 2404
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:02
Seria: E90-93
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2010
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zmiany na forum

Post autor: Jawor »

Może jakoś uzasadnisz swoje stanowisko?

edit:
ze względu na wyjazd przywrócę poprzedni wygląd, ale po powrocie na nowo się tym zajmę.
Powrót do korzeni: e34 Ponton

Moje byłe:
Zobacz moją… zieloną… ropuchę!
Rodzinkę wożę 318d
Dawit000
Bywalec
Posty: 194
Rejestracja: 25 cze 2009, 10:51
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525tds
Rocznik: 1994
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Turek

Zmiany na forum

Post autor: Dawit000 »

no kurcze to co było po prawej stronie na głównym forum to była jakas porażka. Przypomina mi się to samo co było z nasza-klasa.pl. Na początku było good a teraz jest g****. Nie zepsujcie tak forum. Bardzo prosze :)
Ermce
Bywalec Wyjadacz
Posty: 1052
Rejestracja: 02 paź 2009, 17:48
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Lubuskie

Zmiany na forum

Post autor: Ermce »

mam prosbe do adminow:

Polega ona na tym, ze jesli w jakims temacie, w ktorym moj post figurowal jako ostatni cos dopisze,to chcialbym zeby bylo widoczne w "Zobacz nowe posty", poniewaz nie raz jest tak ze dopisze cos istotnego ktos, komu moglo by to cos sie przydac, nie zobaczy tego, bo nie bedzie tego widac w "zobacz nowe posty"...

to prosba,zarazem jednak spore niedociagniecie do poprawienia i usprawnienia forum :mrgreen:
Tomek 85
Bywalec Gadulec
Posty: 479
Rejestracja: 02 sty 2009, 23:57
Seria: E39
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525tds
Rocznik: 1998
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Małopolskie
Lokalizacja: małopolska

Zmiany na forum

Post autor: Tomek 85 »

Ermce pisze:mam prosbe do adminow:

Polega ona na tym, ze jesli w jakims temacie, w ktorym moj post figurowal jako ostatni cos dopisze,to chcialbym zeby bylo widoczne w "Zobacz nowe posty", poniewaz nie raz jest tak ze dopisze cos istotnego ktos, komu moglo by to cos sie przydac, nie zobaczy tego, bo nie bedzie tego widac w "zobacz nowe posty"...

to prosba,zarazem jednak spore niedociagniecie do poprawienia i usprawnienia forum :mrgreen:
a po co odrazu adminów w to mieszać 8)
kopiujesz to co napisałeś i usuwasz swojego ostatniego posta z danego tematu, odpowiadasz ponownie wklejając skasowaną wiadomość i dopisując istotne rzeczy i wszystko masz jak chcesz bez zawracania komukolwiek tyłka....
Ermce
Bywalec Wyjadacz
Posty: 1052
Rejestracja: 02 paź 2009, 17:48
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Lubuskie

Zmiany na forum

Post autor: Ermce »

Tomek 85 pisze:
Ermce pisze:mam prosbe do adminow:

Polega ona na tym, ze jesli w jakims temacie, w ktorym moj post figurowal jako ostatni cos dopisze,to chcialbym zeby bylo widoczne w "Zobacz nowe posty", poniewaz nie raz jest tak ze dopisze cos istotnego ktos, komu moglo by to cos sie przydac, nie zobaczy tego, bo nie bedzie tego widac w "zobacz nowe posty"...

to prosba,zarazem jednak spore niedociagniecie do poprawienia i usprawnienia forum :mrgreen:
a po co odrazu adminów w to mieszać 8)
kopiujesz to co napisałeś i usuwasz swojego ostatniego posta z danego tematu, odpowiadasz ponownie wklejając skasowaną wiadomość i dopisując istotne rzeczy i wszystko masz jak chcesz bez zawracania komukolwiek tyłka....

to nie zawracanie tylka, tylko pewna dogodnosc na forum,

to tak jak z klimatyzacja: po co wlaczac klime jak mozna sobie szybe otworzyc?? efekt ten sam, chlodniej, ale jesli mozna wygodniej to po co sie meczyc z wiatrem w uszach??

tak samo jest z forum, ma byc przyjazne, nie po to zeby stawiac przed uzytkownikiem przeszkody :wink:
ODPOWIEDZ