[E46] Pompa wspomagania wycieE

Tematy związane z mechaniką, zawieszeniem, karoserią i innymi sprawami w pojazdach BMW (nie związane z silnikiem i nie pasujące do reszty działów).

Moderator: Moderatorzy

Bimmer92r
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2013, 23:24
Seria: E46
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 320d
Rocznik: 2004
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Małopolskie

[E46] Pompa wspomagania wycieE

Post autor: Bimmer92r »

Proszę bardzo o pilną pomoc wycie dobiegało tak jak by od pompy wspomagania...kupiłem używkę 100% sprawną i to samo.... kupiłem drugą tutaj sprzedawca zarzekał się 2 dni temu demontowana z e46 320d 2003r zero wycia itp ok wziąłem ją..(ps sprawdzony sprzedawca)


zawiozłem do mechanika dzisiaj i tak montaż..nowe podkładki tam pod przewody przy magłownicy miedzianie..nowa uszczelka pompy o-ring taki mały...pompa przed włożeniem do auta przepłukana 1l płynu mobil atf 220 czerwony i następnie zamontowana i zalana na nowo mobil atf 220 1l czerwony odpowietrzona i tak jak są koła u góry podniesione nic nie wyje kierownica chodzi delikatnie jak są na ziemi i ruszy się tylko minimalnie kierownicą od razu zawyje co się może dziać Panowie? bo mechanik rozkłada ręcę...


chodzę i klne po całym podwórku bo siedząc w środku słychać wycie przy kręceniu a na zewnątrz nie słychać ..
Awatar użytkownika
carl0s
Moderator
Moderator
Posty: 980
Rejestracja: 15 wrz 2010, 7:36
Seria: E46
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 320d
Rocznik: 2000
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Zachodniopomorskie
Lokalizacja: Koszalin

Re: [E46] Pompa wspomagania wycieE

Post autor: carl0s »

Dzisiaj? Przecież dzisiaj niedziela, ponadto na kilku innych forach pisałeś, że już wcześniej?

Co, kłamiemy, jak zwykle?

Zalej betonem, nie raz już ci mówiłem.
None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!
ODPOWIEDZ