E34 TDS Evry-Mod

Tematy dotyczące układu paliwowego, pomp wtryskowych, ich nastawników i wtrysków.

Moderator: Moderatorzy

Dimitrovic
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2015, 19:42
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Podlaskie

E34 TDS Evry-Mod

Post autor: Dimitrovic »

Siemka, Posiadam tds'a jeżdżę na chipie od bagora i w sumie jestem zadowolony. ale ostatnio zaciekawił mnie temat z tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=acaoNpZwosw

i w tym temacie coś więcej opisane https://translate.googleusercontent.com ... V08lyvvMLQ

Tyle że nie do końca mogę odgadnąć działanie tego układu. Co on zmienia i czy jest sens zabawy w to. Licze na opisanie głębiej tego tematu, pozdrawiam
Duczii
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2014, 10:57
Seria: E34
Nadwozie: Sedan/Limuzyna
Model: 525tds
Rocznik: 1995
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Wielkopolskie
Lokalizacja: Ostrów wielkopolski

Re: E34 TDS Evry-Mod

Post autor: Duczii »

witam tez jestem ciekawy co to takiego i po co to.
xtronets
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 12 maja 2009, 19:00
Seria: E36
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 318tds
Rocznik: 1996
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec / Pyskowice

Re: E34 TDS Evry-Mod

Post autor: xtronets »

Z tego co wyczytałem ten mod ma za zadnie oszukać pompe wtryskową że paliwo podawane do niej jest chłodne co wymusza poniesienie dawki. W naszych tds-ach bodajrze bez moda i tak mamy ten tryb jak silnik i paliwo jest zimne do odrazu widac po obrotach bo sa podniesione. Czy ma to wpływ na osiągi tego nie wiem puki nie sprawdze.
Obrazek
Buzun
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2016, 15:46
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525td
Rocznik: 1994
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: E34 TDS Evry-Mod

Post autor: Buzun »

Witam witam. I jak kolego testowales tego evry moda??:-) ja dziś dopiero jestem po pierwszych testach czy to wgl działa;-) podłączone na krótko bo awaria prądu w garażach, ale działa prawidłowo, muszę jednak kupić inny potencjometr bardziej dokładny, żeby miał więcej obrotów. A efekt zadymienia jest mega heh jazdy próbnej nie robilem bo grzebałem przy piwku. W weekend zrobię to porządnie i może wrzucę jakieś filmy z jazdy. Ogólnie po dodaniu gazu wkręca się na obroty jak w benzynie:-)
Buzun
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2016, 15:46
Seria: E34
Nadwozie: Touring/Kombi
Model: 525td
Rocznik: 1994
Skrzynia biegów: Manualna
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: E34 TDS Evry-Mod

Post autor: Buzun »

Mod zainstalowany:) testow z jazdy jeszcze nie bylo ale jutro zrobie i wstawie ciekawe filmiki:) narazie pare zdjec:)
ODPOWIEDZ