Nie wiem czy pomogę,bo nie chcę doprowadzić kolegi do usterki mechanicznej!! Ja miałem taki objaw i okazało się że płynu wspomagania mi brakowało i było na dnie zbiorniczka, I nie że nie dbałem! Poprostu akurat mi waż puścił troszkę,wąż wymieniony plyn dolany na max i pięknie chodzi, tak więc ...