mam pytanie związane z wymiana pompy wspomagania kierownicy w 318tds czy podczas wymiany coś jeszcze potrzebuje oprócz pompy i jaki olej najlepiej bo niewiem jaki był??dzieki
jako że jesteś nowy to przypomnę o regulaminie, tematy pisz z godnie z nim czyli dokładnie model i opis problemu, uzupełnij ...
Znaleziono 4 wyniki
- 15 cze 2009, 21:29
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: POMPA WSPOMAGANIA 318 tds
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2750
- 20 maja 2009, 18:13
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: licznik
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1358
licznik
chcialem zapytac czy jesli chce wymienic zarówki pod zegarami to musze z ciagac kierownice ktora jest z poduszka przez znaczek w kierownicy bmw czy jest inna mozliwosc niemam regulacji kierownicy i zegary nie chca wyjsc??????
- 10 maja 2009, 16:32
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: przy przekreceniu kierownicy do oporu cos metalicznie opcier
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1919
- 09 maja 2009, 14:31
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: przy przekreceniu kierownicy do oporu cos metalicznie opcier
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1919
przy przekreceniu kierownicy do oporu cos metalicznie opcier
gdy przekrecam kierownice do oporu w lewo lub w prawo wydobywa sie głośny warkot z przodu przy kołach moze mi ktos powiedziec co to bo słabo z mechanikom u mnie?