Znaleziono 6 wyników
- 06 sie 2008, 12:08
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: [E39] [TDS] hmm... mam zamiar kupić... czy dobrze robię ??
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 23986
- 06 sie 2008, 11:25
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: [E39] [TDS] hmm... mam zamiar kupić... czy dobrze robię ??
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 23986
- 06 sie 2008, 10:50
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: [E39] [TDS] hmm... mam zamiar kupić... czy dobrze robię ??
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 23986
- 06 sie 2008, 10:05
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: [E39] [TDS] hmm... mam zamiar kupić... czy dobrze robię ??
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 23986
- 06 sie 2008, 9:17
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: [E39] [TDS] hmm... mam zamiar kupić... czy dobrze robię ??
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 23986
- 05 sie 2008, 23:03
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: [E39] [TDS] hmm... mam zamiar kupić... czy dobrze robię ??
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 23986
[E39] [TDS] hmm... mam zamiar kupić... czy dobrze robię ??
Jak w temacie... muszę kupić touringa i to najlepiej diesla... ale na kupienie ładnej 530d nie mam kasy , a w moim przedziale kasowym są przeważnie TDS-y , nawet dwa mam na oku... czy to dobry pomysł ... zakup TDS-a 