Znaleziono 9 wyników

autor: endzik
02 sie 2010, 15:00
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(e39) 530d

Ok dzięki

Na jakim poziomie oscyluje spalanie? miasto/trasa? jazda dynamiczna/oszczędna?

W automacie ma ojciec?
autor: endzik
01 sie 2010, 17:19
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(E36) 2,5 td prośba o ocenę

Dobra to żeby nie było nudno, bo troszkę się pozmieniało:

jednak będę poszukiwał e39 z trzylitrowym dieslem do kwoty ok 20-22tyś, raczej w sedanie i w manualu - ale nie jest to żelazne założenie

Słyszałem że pierwsze wersje tych silników (184km) były dość awaryjne, a dopiero te późniejsze (193km ...
autor: endzik
01 sie 2010, 13:29
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(E36) 2,5 td prośba o ocenę

To że właściciel jest osobą palącą, nie oznacza wcale że musi palić w aucie. Więc przykład raczej chybiony - ale złapałem ideę "na cwaniaka"

Skoro jednak dopuszczasz kupno auta od niezaufanej osoby - w jaki sposób weryfikujesz tą wypowiedź "na temat stanu auta i jego zalet"?

I możesz przestać już ...
autor: endzik
31 lip 2010, 22:41
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(E36) 2,5 td prośba o ocenę

W takim razie dla Ciebie kupno samochodu jest możliwe tylko od wąskiego grona przyjaciół czy rodziny. Niestety nikt z mojego otoczenia takiego auta mi nie oferuje.

Stąd jeśli będę chciał czymś jeździć, muszę podjąć ryzyko i kupić auto z regularnego ogłoszenia.
autor: endzik
31 lip 2010, 17:28
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(E36) 2,5 td prośba o ocenę

Skoro określasz siebie mianem realisty - powinieneś zdawać sobie również sprawę, że kupno nastoletniego auta w każdym calu idealnego, w dodatku od dobrze znanej osoby, która posiada przy okazji pewną wiedzę techniczną graniczy z cudem.

A jeśli nawet istnieją takie oferty - to za kwotę często 2x ...
autor: endzik
28 lip 2010, 17:12
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(E36) 2,5 td prośba o ocenę

Uprzeć na pewno się nie uprałem, gdyż już rano podjąłem decyzję że tego auta nie kupie - po prostu nie lubie z góry zakładania najgorszego, bez większych podstaw do tego :lol:
autor: endzik
28 lip 2010, 16:45
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(E36) 2,5 td prośba o ocenę

plama pod korkiem oleju wygląda na bardzo starą, gdyż jest b.mocno zaschnięta

nie grzało świec na nagrzanym silniku - nie było takiej potrzeby

Raven - Twoje podejście trzeba przyznać, jest mocno pesymistyczne - to że przez pół roku był wymieniony jeden filtr, nie oznacza że przez ostatnie lata nic ...
autor: endzik
28 lip 2010, 8:23
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(E36) 2,5 td prośba o ocenę

Ok, dzięki za odpowiedz

Jedynie nie mogę dopatrzeć się gdzie zauważyłeś, że niedawno był dolewany olej ew bardzo duże przedmuchy?

Instalacja pod radio jest standardowa - tylko po prostu go nie ma, końcówka wydechu i nowe światła to dodatki obecnego właściciela
autor: endzik
28 lip 2010, 0:15
Forum: Kupuję diesla...
Temat: (e39) 530d
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7942

(e39) 530d

Witam

Od paru dni intensywnie myślę nad zakupem:

http://moto.allegro.pl/item1160366097_bmw_e36_1995_rok_325_td_bardzo_zadbany.html

Jestem już po oględzinach, auto robi pozytywne wrażenie - oglądałem już kilka e36 i ten egzemplarz sprawia największe wrażenie bezwypadkowego.

Rudej nigdzie nie ...