Ok dzięki
Na jakim poziomie oscyluje spalanie? miasto/trasa? jazda dynamiczna/oszczędna?
W automacie ma ojciec?
Znaleziono 9 wyników
- 02 sie 2010, 15:00
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
- 01 sie 2010, 17:19
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
(E36) 2,5 td prośba o ocenę
Dobra to żeby nie było nudno, bo troszkę się pozmieniało:
jednak będę poszukiwał e39 z trzylitrowym dieslem do kwoty ok 20-22tyś, raczej w sedanie i w manualu - ale nie jest to żelazne założenie
Słyszałem że pierwsze wersje tych silników (184km) były dość awaryjne, a dopiero te późniejsze (193km ...
jednak będę poszukiwał e39 z trzylitrowym dieslem do kwoty ok 20-22tyś, raczej w sedanie i w manualu - ale nie jest to żelazne założenie
Słyszałem że pierwsze wersje tych silników (184km) były dość awaryjne, a dopiero te późniejsze (193km ...
- 01 sie 2010, 13:29
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
(E36) 2,5 td prośba o ocenę
To że właściciel jest osobą palącą, nie oznacza wcale że musi palić w aucie. Więc przykład raczej chybiony - ale złapałem ideę "na cwaniaka"
Skoro jednak dopuszczasz kupno auta od niezaufanej osoby - w jaki sposób weryfikujesz tą wypowiedź "na temat stanu auta i jego zalet"?
I możesz przestać już ...
Skoro jednak dopuszczasz kupno auta od niezaufanej osoby - w jaki sposób weryfikujesz tą wypowiedź "na temat stanu auta i jego zalet"?
I możesz przestać już ...
- 31 lip 2010, 22:41
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
(E36) 2,5 td prośba o ocenę
W takim razie dla Ciebie kupno samochodu jest możliwe tylko od wąskiego grona przyjaciół czy rodziny. Niestety nikt z mojego otoczenia takiego auta mi nie oferuje.
Stąd jeśli będę chciał czymś jeździć, muszę podjąć ryzyko i kupić auto z regularnego ogłoszenia.
Stąd jeśli będę chciał czymś jeździć, muszę podjąć ryzyko i kupić auto z regularnego ogłoszenia.
- 31 lip 2010, 17:28
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
(E36) 2,5 td prośba o ocenę
Skoro określasz siebie mianem realisty - powinieneś zdawać sobie również sprawę, że kupno nastoletniego auta w każdym calu idealnego, w dodatku od dobrze znanej osoby, która posiada przy okazji pewną wiedzę techniczną graniczy z cudem.
A jeśli nawet istnieją takie oferty - to za kwotę często 2x ...
A jeśli nawet istnieją takie oferty - to za kwotę często 2x ...
- 28 lip 2010, 17:12
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
(E36) 2,5 td prośba o ocenę
Uprzeć na pewno się nie uprałem, gdyż już rano podjąłem decyzję że tego auta nie kupie - po prostu nie lubie z góry zakładania najgorszego, bez większych podstaw do tego 
- 28 lip 2010, 16:45
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
(E36) 2,5 td prośba o ocenę
plama pod korkiem oleju wygląda na bardzo starą, gdyż jest b.mocno zaschnięta
nie grzało świec na nagrzanym silniku - nie było takiej potrzeby
Raven - Twoje podejście trzeba przyznać, jest mocno pesymistyczne - to że przez pół roku był wymieniony jeden filtr, nie oznacza że przez ostatnie lata nic ...
nie grzało świec na nagrzanym silniku - nie było takiej potrzeby
Raven - Twoje podejście trzeba przyznać, jest mocno pesymistyczne - to że przez pół roku był wymieniony jeden filtr, nie oznacza że przez ostatnie lata nic ...
- 28 lip 2010, 8:23
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
(E36) 2,5 td prośba o ocenę
Ok, dzięki za odpowiedz
Jedynie nie mogę dopatrzeć się gdzie zauważyłeś, że niedawno był dolewany olej ew bardzo duże przedmuchy?
Instalacja pod radio jest standardowa - tylko po prostu go nie ma, końcówka wydechu i nowe światła to dodatki obecnego właściciela
Jedynie nie mogę dopatrzeć się gdzie zauważyłeś, że niedawno był dolewany olej ew bardzo duże przedmuchy?
Instalacja pod radio jest standardowa - tylko po prostu go nie ma, końcówka wydechu i nowe światła to dodatki obecnego właściciela
- 28 lip 2010, 0:15
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: (e39) 530d
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 7929
(e39) 530d
Witam
Od paru dni intensywnie myślę nad zakupem:
http://moto.allegro.pl/item1160366097_bmw_e36_1995_rok_325_td_bardzo_zadbany.html
Jestem już po oględzinach, auto robi pozytywne wrażenie - oglądałem już kilka e36 i ten egzemplarz sprawia największe wrażenie bezwypadkowego.
Rudej nigdzie nie ...
Od paru dni intensywnie myślę nad zakupem:
http://moto.allegro.pl/item1160366097_bmw_e36_1995_rok_325_td_bardzo_zadbany.html
Jestem już po oględzinach, auto robi pozytywne wrażenie - oglądałem już kilka e36 i ten egzemplarz sprawia największe wrażenie bezwypadkowego.
Rudej nigdzie nie ...