Znaleziono 4 wyniki

autor: Mephiel
14 kwie 2012, 15:17
Forum: Kupuję diesla...
Temat: E90 - co sądzicie?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10740

Re: E90 - co sądzicie?

A tu dane z rozkodowania nr VIN:

Numer podwozia WBAVU31000K047220
Kod typu VU31
Typ 320D OL (EUR)
Typoszereg E E91 ()
Seria 3
Rodzaj konstrukcji TOUR
Układ kierowniczy LL
Drzwi 5
Silnik M47/T2
Pojemność skokowa 2.00
Moc 120
Napęd HECK
Skrzynia biegów MECH
Kolor SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22 ...
autor: Mephiel
14 kwie 2012, 9:30
Forum: Kupuję diesla...
Temat: E90 - co sądzicie?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10740

Re: E90 - co sądzicie?

Ok, być może właśnie trafiła się lepsza a nie chcę zakładać nowego wątku więc piszę tutaj - co sądzicie o tym aucie:

http://moto.allegro.pl/piekne-bmw-320d- ... 64764.html

Cena wydaje się dość niska...
autor: Mephiel
10 kwie 2012, 20:57
Forum: Kupuję diesla...
Temat: E90 - co sądzicie?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10740

Re: E90 - co sądzicie?

Nie zdążyłem... Auto wystawione wczoraj, zarezerwowałem oględziny na 18 a o 17 już było sprzedane :/ Może następnym razem... Mimo wszystko dziękuję serdecznie za cenne uwagi.
autor: Mephiel
10 kwie 2012, 13:10
Forum: Kupuję diesla...
Temat: E90 - co sądzicie?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 10740

E90 - co sądzicie?

Witam,

Mam na oku pięknie wyglądające BMW:

http://moto.allegro.pl/bmw-320d-navi-skora-panorama-m-pakiet-100-bezw-i2260269232.html

VIN tego autka: WBAVU31020KY49977



Po rozkodowaniu otrzymałem takie dane:


Dane pojazdu
Art.

Wartość
Numer podwozia WBAVU31020KY49977
Kod typu VU31
Typ 320D OL ...